Zondag 4 januari 1987 Na de hoogmis om 11.00 uur Nieuwjaarstreffen in het gemeen schapshuis van De Zangkompeneej en de Eikenhofkapel. Maandag 5 januari 1987 Repetities zoals op maandag 29 december 1986 afgesproken. Woensdag 7 januari 1987 Repetities eveneens zoals op maandag 29 december 1986 werd afge sproken. Het bestuur, de dirigent en de leden van onze harmonie wensen alle inwoners van Oostrum een Zalig Kerstfeest en een Zalig Nieuwjaar. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_-_SNA Een weekje rust gehad. Nu zijn we er weer. De wedstrijden zijn als volgt verlopen. Het derde team verloor met 3-6 tegen 0G0-4. Alleen Henk van de Heuvel speelde redelijk. Het tweede team knapte af tegen OPM-1 met 2-7. Bér van Dijk speelde zoals gewoonlijk zeer sterk. Het eerste team scoorde goed en won met 7-0 van DVS-2. Hans van Dijk en Harry Lenssen speelden goed. Jo de Beer speelde sterk en won met 5,71. Tenslotte nog een partij van het derde team. Ze verloren helaas met 7-2 tegen 't Anker. Het was opnieuw Henk van de Heuvel die won, alhoewel iedereen goed speelde en dicht bij de overwinning was. Wel, het jaar zit er bijna op. Het is in veel opzichten een pittig jaartje geweest. Er is veel gebeurd. Maar dat je je on nodig zorgen kan maken dat blijkt wel uit het volgende verhaal tje (voor de kerst) Op een dag kwam hij thuis uit kantoor. Een zere keel. Hij keek in de spiegel. Z'n keel zag rood. Hij schrok want hij zag bul tjes op z'n keel. Verlamd keek hij naar zichzelf. Het zou toch niet waar zijn dat hij ook?? Het klamme zweet brak hem uit. De eerst volgende dagen volgde hij met toenemende angst de ont wikkelingen in zijn keel. Thuis zei hij niets. Als hij 's avonds naar de T.V. zat te kijken, besloop hem de angst. Hij dacht aan zijn kinderen, zijn vrouw, zijn toekomst. Met niemand durfde hij erover te spreken totdat hij zo moedeloos werd dat hij uit eindelijk besloot naar de dokter te gaan. Met lood in zijn schoenen als een soort afscheid van het leven van vandaag sleep te hij zijn bezorgde lijf naar het ziekenhuis. Het onderzoek vond plaats. Koel en zakelijk. Niemand had in de gaten wat er allemaal door hem heen ging. Hij voelde zich van 11

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11