5 1987 4 jan. 13 jan. 13 jan. 14 jan. 16 en 17 jan. 18 jan. 24 jan. 31 jan. 7 febr. 12 febr. 13 febr 21 febr. 27 febr. 28 febr. 1, 2, 3 mrt 10 mrt. 29 apr. 2 juni Nieuwjaarstreffen in het gemeenschapshuis, met mede werking van zangkompenij en "Eikenhofkapel" Jaarvergadering, O.V.B. Interne vergadering Oudervereniging. Ouderavond groep 7-8, onderwerp: voortgezet onder wijs. Zitting Karnavalsver"De Karklingels" B.C.L. 2 x 11 Karnavalsver. "De Karklingels". Prinsenbal Karnavalsver. "De Karklingels". Jeugdprinsenbal Karnavalsver. "De Karklingels". Aldewieverbal 11 jaar L. Wilms. Interne vergadering Oudervereniging. Karnaval Ouderen Oostrum Karnavalsver. "De Karklin gels" Receptie Prins Karnavalsver. "De Karklingels". Schoolkarnaval Karnavalsver. "De Karklingels". Jeugdbal Karnavalsver. "De Karklingels". Karnaval 1987. Interne vergadering Oudervereniging. Interne vergadering Oudervereniging. Interne vergadering Oudervereniging. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- INTOCHT SINTERKLAAS Zondag 30 november a.s. is het weer zover: de jaarlijkse in tocht van Sinterklaas. Sint komt met zijn Zwarte Pieten aan op het NS-Station. Verzamelen voor de intocht op het PARKEERTERREIN bij NS-Station. De stoet trekt voorafgegaan door de Harmonie vanaf NS-Station via Stationsweg en Mgr. Hanssenstraat naar het Gemeenschapshuis. Nadrukkelijk wijzen wij erop dat de zogenaamde losplaats geslo ten is. Het is niet toegestaan om via de losplaats de oversteek te maken naar parkeerterrein bij het NS-Station. Wij doen dan ook een dringend beroep op U allen om U te houden aan de aanwijzingen, die gegeven worden. n/erkcomite oosrrum

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5