4 EERSTE_ZONDAG_VAN_DE_ADVENT Met dit weekend begint het nieuwe kerkelijke jaar. Opnieuw een jaar van verwachting en vervulling, van belofte en werkelijk heid. Voortdurend zijn wij op weg naar het Heil. Ons christen-zijn kan zo gemakkelijk sleur worden. Daarom is het goed van tijd tot tijd eens achterom te kijken en vooral om weer opnieuw te beginnen. Dat is van toepassing in het zakenleven, in de huwelijks- en gezinsverhoudingen enz. Zeer zeker geldt het voor onze relatie met God. Er daagt weer een lichtpunt: Jezus Christus. Hij is en blijft het Licht der wereld. Laten we onszelf onderzoeken, of we ons wel voldoende richten naar dat Licht. Het is nodig om niet in de duisternis rond te dolen en om uiteindelijk goed uit te komen Uw Pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- LEDEN_GEMENGD_KO°R Woensdag 3 december repetitie voor Dames en Heren, aanvang 19.00 uur tot 20.00 uur. Daarna gezellig samenzijn. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 27 nov. Ledenvergadering 00Z0 29 nov Vorstenraadsbal Ysselsteyn, Karnavalsver"De Kar- klingels" 30 nov. Intocht Sinterklaas. 1 dec Geledingen/Medezeggenschapsraad-vergadering 2 dec Bestuursvergadering S.V.O., afd. Korfbal. 6 dec Harmonie, oud papier ophalen. 9 dec Vergadering werkkomité, café Van Dijk. 11 dec Harmonie, bestuursvergadering. 11 dec Interne vergadering Oudervereniging. 16 dec Kerstviering, O.V.B. 17 dec Kerstviering Vereniging van Ouderen. 18 dec Kerstavond, L.V.B. 21 dec Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. 22 dec Zaalvoetbaltoernooi jongens groep 7-8 (Wetteling) 24 dec Korfbaltoernooi meisjes groep 7-8 (Wetteling) 28 dec Play-back show en/of Soundmix "De Aide Beek".

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4