2 nog een serenade brengt in de Foyer van het Parochiehuis zullen de kinderen zich in het parochiehuis gereed maken voor een feestelijke ontvangst van de Sint. In het parochiehuis zullen Sinterklaasliedjes gezongen worden waar tussendoor het volgende te gebeuren staat: 1. Welkomstwoord tot de Sint namens de kinderen door de Oudervereniging 2. Toespraak door de Sint. 3. Optreden schoolkinderen. In het parochiehuis zijn uiteraard ook de ouders van de aanwe zige kinderen welkom. De ouders welke met nog niet naar school gaande kinderen naar het parochiehuis willen komen, stellen wij het volgende voor: Een van de ouders neemt met het kind plaats op de klaargezette stoelen en de andere ouder blijft achter de stoel staan, zodat de stoelen zoveel mogelijk gebruikt kunnen worden door de ouders met kinderen. Het feest is bedoeld voor de OOSTRUMSE jeugd in de daarvoor in aanmerking komende leeftijdsgroepen en wij hopen dat alle Oostrumse kinderen weer een fijne Sinter klaasmiddag hebben. +/- 15^30 uur: Einde van het feest in het parochiehuis. Voor de kinderen van Groep 6 t/m 8 zal er in de Basisschool een film gedraaid worden. Welke film dat is, kunnen we nog niet verklappen, maar in elk geval een goede I Voor de Oostrumse kinderen van Groep 6 t/m 8, welke niet in Oostrum op school zijn, is een plaats gereserveerd. HET ST. NICOLAASCOMITEE -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDpiENST_HUISARTSEN: 29_en 30_november 1986: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Dr. Wittgen, Langstraat 76, tel. 86082 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht:

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2