15 En het werd nog erger. Hadden we Raymond gehad, ook Leontien Ceulemans kan een bal laten kaatsen. En op die manier kwam in de 77e minuut 2-1 tot stand. Lof aan de invallende tweede elftalspelers voor hun grote inzet. Helaas leverde het weer geen punt op. Lof ook aan de interim- coach Ruud Zeelen voor zijn prima openlijke aanpak van zaken. Zeer veel lof ook aan de vriendinnen en vrouwen van de spelers die trouw blijven komen. Ik heb nu aan den lijve kunnen onder vinden dat het af en toe echt niet leuk meer is. Maar blijf ko men want we hebben het nodig. Ik beloof U, wij komen weer uit dit dal. Misschien wel al heel snel. Zorg dat U dat niet mist en kom kijken. N.B.: Zeer veel lof aan leider Joop Bus en trainer Broer van Bergen voor alles wat ze belangeloos en bijna belange loos voor de Oostrumse voetbalclubs gedaan hebben. Dit wordt door velen nog zeer onderschat. 0°STRUM_2_-_MEERL0_2 1_- 2 (1-1) Oostrum dat zondag 3 spelers moest missen, begon de wedstrijd zeker niet slecht. De eerste 20 minuten ging het gelijk op. Meerlo kreeg een paar goede kansen maar kreeg de bal niet in het Oostrums doel, en Oostrum dat ook een paar goede kansen liet liggen kreeg de bal ook niet achter de Meerlose keeper in de netten. In de 22e minuut was het dan toch Meerlo dat de bal in het Oostrumse doel wist te krijgen. 0-1. Oostrum liet het niet op zich zitten en ging weer fel in de aanval totdat de scheidsrechter een handsbal constateerde in het strafschopgebied van Meerlo, en een penalty gaf voor Oostrum. Maar ook die leverde helaas niets op, maar niet ge treurd want in de 44e minuut was het Huub van de Water die zijn truckendoos opengooide en de Meerlose verdediging uitspeelde en vervolgens de bal door de benen van de doelverdediger wist te plaatsen. 1-1. Na de rust was het paniek want binnen 10 minuten wist Meerlo na een verdedigingsfout van Oostrum 1 - 2 te scoren en helaas leverde de resterende 2e helft geen doelpunt meer op voor een zeker niet slechter spelend Oostrum. A.s. zondag Oostrum 2 - Leunen 6. Tot dan. SPARTA_9_-_00STRUM_4 1_-_1 (0_-_l) Op een winderige, gure zondagmorgen moesten we al vroeg naar Sevenum vertrekken. Daar wachtte het negende van Sparta ons op. Het werd een pittige, soms harde, wedstrijd met in de eerste 45

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15