Hengelsportvereniging 't AlvertjV, Oostram 11 Prima nieuws van het derde team. Winst met 9-0 van BCY-3Jos Nellen heeft steeds gezegd dat hij in de tweede helft van de competitie zou gaan winnen. Wel, meteen raak. Jo Cremers speelde een mooie konstante partij, gemiddeld 2. Theo van de Venne speelde heel sterk. Met deze score komt hij ook in de Peel en Maas. Tenslotte Sraar Vermeulen. Een schom melende partij maar toch uiteindelijk winst. Wel, al met al nogal wisselend nieuws van het biljartfront. Wisselend nieuws, gelukkig maar. Stel je voor dat alles van een leien dakje zou gaan. Dan zou het snel een saaie boel worden. Deze tijd is ook afwisselend. De herfst bedoel ik. De wind, de wolken en dan ineens weer de felle zon. Trouwens de bladeren zijn bijna van de bomen. Nog 1 week, dan zijn ze er allemaal vanaf. Voor 1 december. Wedden? Heine -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL-NIEUWS Tijdens de eerste indoor selectiewedstrijd in de manege Vlakwa ter in Venray behaalde Mariëtte Vermeulen met Avantie een fraaie 3e prijs. Mariëtte, van harte proficiat: A.s. zondag neemt Martien Custers deel aan een springwedstriid in Well. Martien, succes.' -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De uitslag van de tweede wedstrijd van het Winterkoningsvissen van de lange hengels is: 1. H. Theeuwen 2. M. Goorts 3. R. Schmitz 4. R. Swinkels 5. H. Hendriks A.s. zaterdag en zondag zijn er wedstrijden in 't Leuken van Bergerheide i.s.m. de Kring Noord Limburg. Voor deze wedstrij den opgeven bij Rene Wijnhoven te Wanssum tot a.s. donderdag avond 20.00 uur, tel. 04784-1628. Een jaarabonnement op het Visblad, dat maandelijks verschijnt, kost 10,per jaar. Voor opgave van het abonnement, bii de

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11