O 8 Ik vind in ieder geval van wel. Terug naar de uitslagen van ons eerste en derde team. De uit slag van het tweede team heb ik helaas niet. Het eerste team heeft in ieder geval gewonnen en wel met 5-2 van DOS 1. Huub Reijnders en Jo de Beer zorgden voor de punten. Huub begon zeer sterk en won zijn partij, na een zwak middenstuk, toch met een goed gemiddelde van 3.94. Harrie Lenssen speelde wat verkrenkeld in het begin maar kwam toch sterk terug. Gemiddeld 5.04. Jo de Beer liet het erbij zitten. Jo heeft een opkikker nodig. Het derde team kreeg slaag met 7-2 van OBK. Het spelpeil van het C-team zakt helaas wat. Misschien kunnen we daar wat aan doen, of is de druk te groot. Sraar Vermeulen speelt heel goed in de A of B maar laat het er bij zitten in de C. Theo van de Venne verloor door een grote fout in de 22 beurt. Welke fout weet ik niet maar dat komt nog wel. Jo Creemers stond op achterstand maar schoot zijn tegenstander een meter voor de finisch voorbij als een raket. Pieter Verhagen vond een wat al te sterke tegenstander tegen over zich, al wist Pieter hem het vuur na aan de schenen te leggen. Kortom weer een enerverend weekje achter de rug. Nu maar gauw weer even wat anders doen want de pen is leeg en andere zaken laten alweer op zich wachten. Succes deze week. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o Heine UITSLAGEN HUISLEAGUE BOWLINGBOND VENRAY lste-klasse (5-mans league) Fall Down Returns 0-4 3-1 4-0 4-0 Sigma's Bowling Venray - Altijd Raak Magic Line DD de Steeg - Close Encounters Pinhunters - S.V.C.B. 2de klasse (5-mans league) Scores Franssen Keukens Red Arrows Strikers - Hit Miss - Club Up - Cafe Oud Meerlo Sjopins 3-1 1-3 1-3 3-1

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8