Woensdag 12 november: repetities in het gemeenschapshuis 18.15 - 19.00 uur: adspiranten tamboerkorps 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps om 20.30 uur: repetitie voor het grote orkest Eveneens op woensdag 12 november zal om 19.00 uur een bestuurs vergadering gehouden worden.. DONATEURSRONDGANG HARMONIE SUB MATRIS TUTELA Op zaterdag 8 november a.s. zal weer de jaarlijkse rondgang met donateurskaarten gehouden worden te behoeve van onze Harmonie. Evenals in voorgaande jaren zal ook dit jaar die actie weer worden verzorgd door leden van het bestuur van de Harmonie. Voor zoveel nodig zal de rondgang in de loop van de volgende week worden afgerond. Tijdens deze rondgang zullen weer donateurskaarten worden aan geboden. Zoals dat al enige jaren het geval is, zal ook dit jaar weer worden uitgegaan van een donatie-bedrag van 7,50 Voor dit bedrag ontvangt U een donateurskaartdie op vertoon recht geeft op vrije toegang voor twee personen bij een van de jaarlijkse concert- en toneeluitvoeringen. Deze uitvoeringen worden gehouden in samenwerking met Toneelvereniging de Vlas bloem op zondag 16 en maandag 17 november a.s. in het gemeen schapshuis Uw donatie bij deze rondgang is voor onze Harmonie een finan ciële steun, die bijzonder welkom is. Bij voorbaat willen wij U voor deze donatie heel erg bedanken. o-o—o-o-o—o-o-oo-o-o-o-oo—o-o-oo-o-o-o-o-o-o—o-oo-o o ^EKENDDIENSTEN_HUISARTSEN 8 en 9 november^1986 Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: DrGabeler±_Allegrostraat_432_tel^_82824 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: Dr. van Thiel, Patersstraat 60, tel. 88800

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2