13 uur was het Volharding die vanuit een van de levensgevaarlijke hoekschoppen de bal langs de goed verdedigende Wiél Kunzler kopte. Nog niet bekomen van deze tegenslag was het een minuut later 2-0 toen Wiel het uitzicht ontnomen was bij een afstands schot Na rust was het al vlug 3-0 en ook het vierde doelpunt liet niet lang op zich wachten. Hierna wist Volharding nog éénmaal te scoren, maar dit welles-nietes buitenspel doelpunt werd op aangeven van grensrechter Sjaak Rutten afgekeurd. Volharding kreeg toen nog enkele kansen, maar Wiel Kunzler had een afspraak met de doelman van Oostrum gemaakt, n.l. vier en niet meer, en daar hield hij zich aan, zodat Volharding het moest stellen met deze vier doelpunten en Oostrum zich kon neerleggen bij deze nederlaag. Maar toch, de twijfels blijven over wat er gebeurd zou zijn als Oostrum in het begin die doelpunten gemaakt zou hebben. Eén ding is zeker: we hadden dan niet met 4-0 verloren. 7.7. VENRAY__7__-__00STRUM_4l_z_3(1_=_2)_ In een meer boeiende dan goede wedstrijd heeft Oostrum opnieuw verdiend de winst gepakt. De roodwitten namen al snel een 1-0 voorsprong. Onze keeper Twan Pelzer trapte perfekt uit (wat heeft die man een perfekte traptechniekzeg! De bal belandde ver over de middenlijn bij Herman Jeucken die beheerst scoorde. Jammergenoeg kregen we een fraaie goal van Venray tegen, 1-1. Nog voor rust wist Eli Sabona zijn 'oude" ploeg op achterstand te zetten door goed in te schieten uit een voorzet van Herman Jeucken. De tweede speelhelft waren koplopers uit de 4e klasse van plan over Venray heen te lopen, maar dat kwam anders uit. Enerzijds doordat de Oostrumnaren teveel kansen lieten liggen (het veld lag vol naderhand)anderszijds doordat de jonge Venrayse ploeg goed tegenspel bood. Toch maakte Oostrum uiteindelijk 1-3 met een fraaie aanval links. Jan Custers gaf goed voor op alweer Herman Jeucken, die beheerst inschoot. De volgende week wacht ons een zware klus tegen Arcen. R.K.D.E.V. heeft al 12 punten uit 8 wedstrijden vergaard, dus we zijn gewaarschuwd'. tot dan. Beka. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 13