2 De aanduiding Station Venray wordt als onvolledig ervaren, af gaande op opmerkingen van reizigers. De aanduiding Station - Venray - Oostrum zou in deze een hele verbetering vormen. Bena drukt werd dat herhaaldelijk werd ervaren dat reizigers in de veronderstelling verkeren in Venray te zijn, terwijl men in fei te in Oostrum is. - in dorpenraads-overleg werd er aandacht besteed aan dorps raadsverkiezingen. Bij onvoldoende kandidaten kan volstaan worden met benoeming, terwijl de dorpsraad zelf gemachtigd is om voor aanvullende leden te zorgen. - bij mankementen aan speeltoestellen op speelterreinen wordt geadviseerd kontakt op te nemen met gemeente, de heer T. Zee- gersofwel met leden van de plaatselijke dorpsraad, die voor doorgeleiding zullen zorgen. - besloten wordt om voor de komende drie jaar tijdens de kermis de draaimolen te verkiezen bóven de zweefmolen, in belang van de allerkleinsten. - tijdens volgende voorzittersvergadering zal de speciale aan dacht uitgaan naar enkele onderwerpen die in dorpenraadsover- leg onlangs aan de orde kwamen, zoals: relatie dorpsraad Ge meente e/o raadsleden; tijdige informatie bij voornemen wij ziging bestemmingsplan; de kleine dorpsschool, speciaal van belang voor de kleinste kernen en aktiviteiten-overleg - vergadering besluit, mede op advies van gemeente, om af te zien van het houden van verkiezingen voor de nieuwe dorpsraad vergadering van september is besloten om aantal leden te hand haven op 15. Thans zijn er 14 kandidaten gesteld, waarvan 10 op voordracht van een vereniging/instelling, en dus 4 op per soonlijke titel. Na een ruime gedachtenwisseling wordt besloten deze 14 kandi daten te benoemen. De nieuw benoemde dorpsraad, welke 4 novem ber 1986 in werking treedt, zal zelf alsnog voor benoeming ont brekende 15de kandidaat zorgen. De dorpsraad-nieuwe-samenstelling zal bestaan uit: Mevr. G. Achten-Geurtsde heren H. Bruggeman, M. Derks J. Giesen, H. Holtackers, J. Janssen, T. Liebrand, Q. Paant- jens, J. PeetersJ. Raedts, I. Schuurmans, T. SwemersTh. Verheijen, H. Vermeulen - in alfabetische volgorde. Tijdens vergadering van 4 november a.s. zal nieuwe dorpsraad geïnstalleerd worden; tevens zullen dan verkiezingen plaats vinden van: samenstelling Plaatselijk Bestuur, kommissies. - de intocht van Sinterklaas zal op zondag 30 november plaats vinden. Na benoeming nieuw-sinterklaas-comité zal op dit on derwerp worden teruggekomen i.v.m. organisatie. - voorzitter spreekt zijn waardering uit over ondervonden goe de samenwerking met de verenigingen evenals binnen het werk comité zelf.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2