12 Programma jeugdvoetbal zaterdag 1 november Ysselsteyn Al - Oostrum Al Aanvang 14.30 u. Vertrek 13.45 u. (per auto) Castenray Bx - Oostrum BI Aanvang 14.30 u Vertrek 13.45 u. (per fiets) Venray C2 - Oostrum Cl Aanvang 12.00 u Vertrek 11.15 u. (per fiets) Oostrum C2 - Volharding C2 Aanvang 12.00 u Wanssum Dl - Oostrum Dl Aanvang 11.00 u. Vertrek 10.15 u. (per fiets) Resia El - Oostrum El Aanvang 10.00 u. Vertrek 09.15 u (per auto) STEYL 1 _S.V. OOSTRUM 1L 2 - 1^ In een bar slechte wedstrijd van beide kanten won Steyl verdiend omdat het de minst slechte ploeg was Vanaf het beginsignaal bleek dat beide ploegen meer met de ge dachte bij de normale kompetitie waren dan bij deze bekerwed strijd. Er werd veel balverlies geleden en was men even in bal bezit dan leek het wel of we alleen maar in lange ballen geloof den. In de eerste helft had het na 45 min. evengoed 3-3 kunnen staan, gezien de mogelijkheden. Oostrum benutte er in de eerste helft na 20 minuten wel een,en via Carlo Verheyen werd het 0-1. Steyl kon geen moment de koppositie waarmaken die het heeft in de eerste klasse. Rust: 0-1. In beide kleedkamers volgde een donderspeechdoch na rust bleef hetzelfde beeld met dit verschil dat Steyl de iets betere ploeg was en Oostrum onder een voortdurende druk zette. Het voetbal bleef duidelijk onvoldoende. In de 68e min. kwam Steyl langszij via een afstandsschot, waar de Oostrum-keeper zich danig aan verkeek. Tegen het einde van de wedstrijd toen iedereen zich al opmaakte voor verlenging scoorde Steyl in de 87ste minuut, 2-1. Oostrum protesteerde nog wel dat deze treffer in buitenspelpositie gescoord werd, doch de goed-leidende scheidsrechter bleef bij zijn beslissing. In de resterende minuten probeerde Oostrum nog wel iets terug te doen, maar slaagde er niet meer in de score gelijk te trekken. Als we ooit een kans hadden om bij de laatste 8 te komen, dan was dat vandaag wel Volgende week uit tegen Swolgense Boys zal er gekoncentreerder gevoetbald moeten worden willen we sukses hebben. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12