10 De spelers in dit jubileumstuk zijn als volgt: Ivo Smit, de nerveuze ongeluksvogel: G. Lemmens jr. Gella, zijn luchthartige echtgenote: Trv. Dijk-Lemmens Maddy, zijn charmante dochter: N. v. Reenen-Coopmans Frits Bladhuis, haar aanstaande verloofde: S. Liebrand Bertha, de slagvaardige dienstbode: A. Selder-Verhoeven Dries Visser, de gestrande taxi-chauffeur: J. Pijpers Ellen Fonteyn, zijn geschrokken cliënte: L. v. Dijk Helena Delsing, eenzame weduwe met aandelen: R. Planje-Goorsen- berg Frederik van Tuylenbroek, de gekreukelde kolonel (b.d.): A. Camps en de onzichtbare dag-droom en nacht-merry BARBARA In dit jubileumjaar heeft de toneelgroep ook weer een Kerstspel op haar programma staan en wel "WIE EEN KUIL GRAAFT", een volks spel in vier taferelen. Het is geschreven door Henk Trimbach en het duurt ongeveer een uur. Op dit Kerstspel komen wij nog na der terug. De regie van beide toneelspelen is in handen van G. Lemmens sr. en A. Selder-Verhoeven. Het 40-jarig jubileum zal gevierd worden op zaterdag 8 november a.s. Men zal beginnen met een Eucharistieviering die om 19.00 uur begint in de parochiekerk van Oostrum. Harmonie en Jonge renkoor zullen aan deze Eucharistieviering medewerking verle nen. Hierna zal men een receptie houden in zaal van Dijk "De Karklingel" te Oostrum en die zal duren tot 21.30 uur. Na deze receptie zal men met leden en oud-leden nog enkele uren gezel lig samenzijn en er zal dan ook nog wel heel veel verteld wor den over vroeger en nu. De Eikenhofkapel zal hieraan muzikaal medewerking verlenen. Op zondag 16 en maandag 17 november a.s. zullen dan weer in samenwerking met de Harmonie de jaarlijkse concert en toneel uitvoeringen gehouden worden. De Harmonie zal op deze beide avonden haar concourswerken ten gehore brengen. De Drumband van de Harmonie zal beide avonden dit concert en toneelwerk openen. Op 7 december a.s. zal dit jubileumspel in de schouwburg van Venray te zien zijn. Als er nog oud-leden zijn, die wij vergeten mochten zijn, wil len die dan alsnog contact opnemen met mevrouw M. Tacken- Kruysen, Mgr. Hanssenstraat 27 te Oostrum, tel. 04780 - 81740. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10