limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. Op 13 oktober brengen we een bezoek aan het politiebureau. Daar vertelt men ons aan de hand van de beschikbare apparatuur iets over misdaadbestrijding. We worden om 8.00 uur op het politiebureau verwacht en we gaan op eigen gelegenheid, opgeven bij L. Folkerstel. 83337. Op 21 oktober start de computercursus. De lessen worden gegeven op de S.G. Jeruzalem, en beginnen om half 8. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "5E_ALDE_BEEK" SOUNDMIX/PLAYBACK-BHOW Zoals in het vorige nummer van dit weekblad is beloofd, nog wat meer informatie over de op 28 december 1986 te houden Oostrumse muzikale show. Allereerst: Wie kunnen deelnemen? Alle inwoners van Oostrum en wel voor de mini-playbackshowal le kinderen van de basisschool vanaf groep 3. Voor de tweede groep playbackers, iedereen vanaf 13 jaar tot en met 100 jaar. Voor de Soundmix-show (dus live zingen bij een begeleidend mu- ziekbandje) kan iedereen meedoen die ouder is dan 16 jaar. Deelname staat open voor solisten, duo's en groepen. Bij veel inschrijvingen zal een voorselectie worden gehouden. Als extra prijs zal een optreden op de zittingsavonden van "De Karklingels" worden uitgeloofd. Wij vragen nu vast aan alle deelnemers om cassettes te gebruiken met een goede kwaliteit. De leerlingen van de basisschool in Oostrum krijgen na de herfst vakantie een aanmeldingsformulier op school, maar mogen natuur lijk ook nu al het onderstaande formulier inleveren en wel bij B. Kempen, Binnenhof 13.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9