OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING woensdag 15 oktober: repetities in het gemeenschapshuis. De repetities voor het tamboerkorps worden gehouden zoals afge sproken tijdens de laatstgehouden repetitie. Bovendien worden op deze woensdag groepsrepetities grote orkest gehouden. Deze repetities worden om 20.00 en 21.00 uur gehouden. De groepen zullen nog nader bepaald worden. donderdag 16 oktoberrepetities in het gemeenschapshuis. Om 19.00 uur, om 20.00 uur en om 21.00 uur zullen groepsrepeti ties^ voor het grote orkest gehouden worden. Ook hiervoor zullen de groepen nog nader bepaald worden. GEMEENTELIJK MUZIEKTOERNOOI IN CASTENRAY. Tijdens het afgelopen weekend werd in het gemeenschapshuis in Castenray het jaarlijkse muziektoernooi in de Venrayse Muziek- federatie gehouden. Op beide dagen werd dit toernooi, waarbij de jurering in handen was van Jo Conjaerts, door veel belang stellenden met aandacht gevolgd. Van onze vereniging nam zowel het orkest alsook het tamboerkorps deel. De uitvoering van de concourswerken door het orkest leverde de kwalificaties "goed" en "ruim voldoende" op. De positief kritische opmerkingen van Conjaerts zullen in de nog resterende tijd voor het concours zeker nog de nodige aandacht krijgen. De uitvoering door het tamboerkorps werd gewaardeerd met de kwalificaties "goed" en "ruim voldoende tot goed". Gelet op het feit dat een grote groep jeugdige leden toch nog maar betrekke lijk kort deelneemt bij het tamboerkorps zijn ook deze kwalifica- i. ties een erg fijn resultaat. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dinsdag 14 oktober hebben we de avond over uitleg van de Warenwet Hier wordt aan de hand van dia's verteld wat de Warenwet in houdt; hoe keurmeesters bij etenswaren in de o.a. winkels monsters gaan nemen en dit op het laboratorium onderzocht wordt. Dit is vooral van belang daar zij erop toezien dat er hygiënisch met onze etenswaren omgegaan wordt. De aanvang van deze avond is om 20.00 uur in 't gemeenschapshuis. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7