Samenvatting vergadering Werkcomité Oostrum; dd. 9 september 1986. - Vergadering wordt geïnformeerd omtrent de agendapunten van de verschillende kommissievergaderingengen Gemeente Venray; - Uitvoering wordt van gedachten gewisseld omtrent dorpsraad verkiezingen. Besloten in nieuwe samenstelling ook uit te gaan van 15 leden; ervan uitgaande dat kandidaten beschikbaar zijn. Op dit moment zijn er 12 kandidaten, waarvan 6 deeluit makend van huidige werkcomité en 6 nieuwe kandidaten. In Oostrum's Weekblad zal oproep geplaatst worden voor kandi- datenstelling op persoonlijke titel, alsmede nogmaals een herinnering bestemd voor de verenigingen. Het houden van een verkiezing is alleen dan zinvol als er plm. 4 a 5 kandidaten meer zijn dan beschikbare zetels. Het is dan ook zeer wel mogelijk dat volstaan wordt met een benoeming. Dit punt zal aan de orde komen op de voorzittersvergadering op 14 oktober a.s.. Eind oktober zal een afrondend gesprek met Gemeente plaatsvinden. Eventuele verkiezing is gepland in laatste week van november. - Vergadering neemt kennis van brief Gemeente inzake kermis attracties 1986. Secretariaat zal zorgen voor plaatsing in Oostrum's Weekblad. - Vernomen wordt dat houten noodgebouw thans niet meer in ge bruik is als leslokaal voor de basisschool; gebouw heeft tij delijk een andere bestemming. Binnen niet al te lange tijd zal basisschool beslissing nemen omtrent in gebruik houden noodgebouw. - Waardering wordt uitgesproken aan organisatoren van het eind augustus gehouden Oogstdankfeest met Eucharistieviering. Dorpsplein was prachtig versierd; helaas werkte het weer niet volledig mee. Suggesties om jaarlijkse Sakramentsprocessie met Eucharistie viering ook op versierd dorpsplein te houden werd niet over genomen - Volgende vergadering, gecombineerd met Voorzittersvergadering dinsdag 14 oktober a.s. in Bowling-Bistro. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKENDpiENSTEN_TOISARTSEN2 ll_en_12_oktober 1986. Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven Dr. Bloemen Stationsweg 15, tel: 81465

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2