18 buiten beschouwing gelaten of hij goed of slecht genomen was, via de doelman naast. Toch was dit slechts uitstel van executie, want uit de hoekschop kon Hay Geurts scoren. De ruststand van 2-0 kwam ook op naam van Hay Geurts, die de bal aannam, draaide en meteen onhoudbaar in knalde. Ook na de rust kon Oostrum het spel dikteren, maar Kronenberger doelman stond op z'n plaats als wij een keer niet misten. Hij moest echter ook nog enkele doelpunten toestaan. Het derde doelpunt kwam op naam van Henk Claessen; ik weet alleen niet meer hoe. Het vierde doelpunt weet ik nog wel; dit was te mooi om te vergeten. De maker ervan, Math, van Rhee, had even tevoren pech met een kopbal omdat de doelman perfekt reageerde, maar een hoekschop genomen door Leo Verhaegh verdween via het hoofd van de duikende spits in de touwen. Eindstand 4-0. Volgende week zijn we hopelijk vrij, zodat we dan al drie zon dagen ongeslagen zijn; toch alweer een heel record. 7-7. OOSTRUM E_1__-__M0NTAGNARDS_E_14-1. Hallo Fans, Deze keer hebben we weer eens een keer gewonnen, Oostrum tegen Bergen. De eerste goal bij Bergen werd gemaakt door Frank. En zo gingen we verder. Bergen had de bal; ze kwamen dicht bij de goal, en de keeper kwam uit de goal. Maar Bergen schopte de bal en de keeper gleed over het gras uit. Dit was gelukkig niet erg, want de bal ging langs de goal. De keeper schopte de bal in het veld en Bas had de bal te pak ken. Hij schopte de bal richting goal. De keeper raakte met zijn hand de bal aan en de bal ging in de goal. Dus Oostrum had een goal; dus was het 2-0 voor Oostrum. We gingen verder, Bergen de bal, en Oostrum pakte hem en maakte weer een goal voor Ooostrum. Er werd nog een goal door Oostrum gemaakt. En Bergen weer aan de bal, deze keer pakte Oostrum de bal niet af en Bergen maakte een goal. Dus werd het 4-1 voor Oostrum. Van Sjoerd E 1. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16