zijn. Dit was nog erger toen Henri Wilmsen uit een korner door broer Twan een beauty scoorde en 3 - 2 op het scorebord bracht. Melderslo hervond zichzelf in de slotfase en Oostrum moest terug en was konditioneel aan het einde van haar krachten. In de 85e min. viel dan ook de verdiende gelijkmaker al hadden we graag beide punten in Oostrum gehouden. Einduitslag 3 - 3. De winnaars waren dit keer ook de toeschouw ersdie een attraktieve wedstrijd gezien hebben. Hier en daar misschien wat te hard. De goed leidende scheidsrechter schreef 3 spelers, een van Oostrum en twee van Melderslo op, wegens het ongeoorloofd ten val brengen van de tegenstander. Over twee weken gaat de kompetitie verder met een uitwedstrijd tegen D.IS. HEGELS0M_4_-_00STRUM_3__l_-_31_- 3) Zondagmorgen vertrok het derde team van Oostrum richting u Hegelsom. Sommigen van ons meenden een middendoortje te kennen (T. Schlepers met schone baard) en kwamen uit op het zonover goten sportpark van Meterik; maar wisten met behulp van de kaart toch in Hegelsom terecht te komen. Na een lekkere "HOT-UP" van - 35 minuten begonnen we vol goede moed aan het karwei tegen rode lantaarndrager Hegelsom 4. Dat wij superieur waren, bleek al vrij snel. De tegenstander werd op alle fronten afgetroefdIn de 20e minuut werd Rob Claes- sens op maat bediend door Broer Gielen. Hij haalde verwoestend uit en liet de keeper kansloos, 0-1. Drie minuten later was het weer raak; B.G. bediende D.J. Sven op maat en ook deze uit Zimbabwe afkomstige Snelle Stugge en bloedlinke spits liet de keeper voor de tweede maal kansloos en pegelde loeihard in; 0-2. Eén minuut later was het Hegelsom dat een foutje van P. Janssen (w.w.) afstrafte en onze keeper W. Knutselaar, (fam. van Grobbelaar) kansloos liet; 1-2. Overigens stond hij niet op zTn eigen teen. Het sterk spelende 3de elftal liet de moed niet zakken en in de 44e minuut was het weer raak; Broer Gielens die aan de basis stond van de 2 Oostrum treffers maakte ditmaal het karwei zelf af.Zijn bekende corner- vlaglo.b had weer succes, de bal belandde in de rechtsboven liggende hoek, net onder de aan de paal hangende dwarsligger; 1-3., tevens ruststand. Na de welverdiende Pick-wick thee maakten we ons op voor een volgens verwachting sterk terugkomend Hegelsom. Het grote offen sief van Hegelsom bleef echter uit, en het was Oostrum dat ver volgens de kansen via G.B - M.L. - B.P. en P.J.v.A liet liggen. Gezien het feit dat er bij ons alleen maar beautys gescoord mogen worden bleef de eindstand 1-3. Op de terugreis bewees Miker C. over de nodige geografische kennis te beschikken en bracht ons in "no time" terug naar

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15