27 febr. Schoolkarnaval Karnavalsver"De Karklingels" 28 febr. Jeugdbal Karnavalsver. "De Karklingels" 1/2 en 3 maart Karnaval 1987 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ONRUSTRONDGEESTELIJKGEHANDICAPTEN^ "Verdergaande overheidsbesnoeiïngen in de zwakzinnigenzorg" Deze en soortgelijke geluiden veroorzaken grote onrust. Onrust bij de ouders van geestelijk gehandicapten en bij allen, die zich zo met hart en ziel aan de zorg voor geestelijk gehan dicapten wijden. De Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten, die dit jaar van 6 t/m 12 oktober wordt gehouden, zal nooit in staat zijn al die bressen, die nu in de zwakzinnigenzorg worden geslagen, op te vullen. Maar des te dringender is het beroep op de publieke offervaar digheid om de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten ruim schoots van middelen te voorzien om de schade, toegebracht door die overheidsbesnoeiïngen, zoveel mogelijk te beperken. Het gaat o.a. om dagopvang voor geestelijk gehandicapten die nergens anders terecht kunnen. Het gaat om vormingswerk, onder richt en vrijetijdsbesteding voor geestelijk gehandicapten en om voorlichting aan de ouders en verzorgers. Het gaat om vermin dering van angst en zorg om geestelijk gehandicapten, èn om hen een blijder en waardevoller leven te geven. De organisatoren van de Nationale Kollekte Geestelijk Gehandi capten zijn iedereen dankbaar die zowel in persoon als in finan cieel opzicht de kollekte tot een sukses willen maken. In persoon: meewerken aan de kollekte. Het Bureau N.K.G.G., postbus 8000, 3503 RA Utrecht, telefoon: 030 - 942100, giro 11.22.222 2x1 en 5x2) zal heel graag iets van U horen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 U HUMT HEn HELPEI1

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7