Maar vaak staan wij eenzaam en alleen in ons leven, zodat geen enkel mens ons kan helpen. Ontelbare mensen hebben in de rozenkrans het enige houvast gevon den dat hen in hun leed kon helpen. Terwijl de parels door je vingers glijden, voel je de troost en de vrede. Maar nog veel meer voel je de verbondenheid met de beste van de mensen: met Maria, de moeder van Jezus en onze moeder Zou de oktobermaand geen uitnodiging kunnen zijn om weer eens dat houvast van de rozenkrans te zoeken. U zult ervaren wat de rozenkrans kan betekenen. Gedurende de oktobermaand zullen we iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur gezamenlijk de rozenkrans bidden... doet U ook mee Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vereniging voor Ouderen. De kollekte voor het Prinses Beatrix Fonds is ook dit jaar bijzonder goed geslaagd. Via deze kollekte werd 922,65 opgehaald. Voor Oostrum is dit een bijzonder hoog bedrag. Door de medewerking van enkele, voor dit doel nieuwe kollektan- ten, verliep de kollekte zeer vlot. Wij zijn blij met deze mede werking. Namens het Prinses Beatrix Fonds dank aan de kollektan- ten en vooral aan de milde gevers Het Bestuur. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o-oo— AGENDA: 2 okt Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum, afd. voetbal 4 okt Harmonie, oud papier ophalen. 7 okt S.V.O. bestuursvergadering, afd. korfbal. 9 okt Harmonie, bestuursvergadering. 11 okt Clubdag Flying Jumpers. 11 okt Harmonie, rommelmarkt. 10 - 11 en 12 okt Dorpsfeesten Harmonie. 13 okt Jaarvergadering Flying Jumpers 13 okt Lezing over criminaliteit, L.V.B. 13 okt Bezoek aan politiebureau over misdaadbestrijding. 14 okt Voorzittersvergadering Bowling-Bistro/Michels

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5