18 SPARTA_7_-_00STRUM 6 0-1 (0-0) Wat ons thuis nog niet is gelukt, lukte in Sevenum voor de tweede keer dit seizoen n.l. winnen. Het begon allemaal wat mistig, daar in Sevenum. Maar van de benevelde toestand had zowel Sevenum als Oostrum last zodat we zeker in de eerste helft liepen te zoeken naar eikaars doel en naar onze eigen vorm. En eerlijk gezegd was het Sparta dat dit het eerste gevonden had maar gelukkig dacht deze Spartaan dat onze doelman Jos Custers alleen te passeren was met een loei hard schot, en dit schot miste gelukkig nogal wat aan zuiver heid. Toen was Oostrum aan de beurt om te tonen hoe het moest maar Math van Rhee wist zelf wel de doelman te omspelen maar was even vergeten dat een doelpunt alleen telt als de bal in het doel ligt en niet de speler. De volgende beurt van Sparta ging via onze doelman tegen de doelpaal, dus ook doelloos, en geen doelpunt. In de tweede helft begon Oostrum in een iets gewijzigde op stelling, wat vooral van uit het middenveld meer druk opleverde. Dit resulteerde al vrij spoedig in enkele mooie kansen maar nog niet in een doelpunt, want wat Theo v.d. Pas ook probeert de bal wil er gewoon niet in. Toch was het Oostrum dat de wedstrijd aar zich toe trok na ongeveer een kwartier in de tweede helft. Het was Toon van Soest die na een onzichtbare eerste helft (volgens de scheidsrechter) de bal beheerst door een -tig aan tal benen door in het net rolde. Hierna bleef Oostrum de betere ploeg maar door onnodig bal verlies was het alleen aan onze reserve doelman Jos Custers te danken dat de twee winstpunten mee gingen naar Oostrum. Langzaam maar zeker begint het vertrou wen weer terug te keren gezien de uitlatingen en de weddenschap pen die al weer afgesloten worden, zelfs al vinden ze de ploeg maar middelmatig. Als we a.s. zaterdag weer een uitwedstrijd hebben, worden de ouders van de spelers vriendelijk verzocht op het publikatie- bord te gaan kijken, wie er aan de beurt is met rijden. 7.7

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18