17 heft weer in handen nam. Br. Gielens verraste de Merselo doel man met een schitterende lob (2—1)Hierbij moeten we wel ver melden dat Br. op de hoekvlag mikte. Ook had hij volgens G. Brunswijk de hele week thuis geoefend met hoge balletjes tegen de muur, Br. ga zo door. 10 Minuten later was het weer raak. Deze keer was het P. J. v. Asseldonk die nou eens een keer zijn inhoud gebruikt i.p.v. zijn lengte 3-1. Tevens ruststand. Tijdens de rust werd Rob Claessens vervangen door Benny Brunswijk. De tweede helft gaven wij het spel uit handen. Dit was niet nodig geweest. Maar we wisten wel de 3-1 vast te houden. Hierbij moeten we nog wel vermelden dat G. Brunswijk pech had met z'n afstandsschoten, kop op Gerrit. Volgende week lukt het wel. Volgende week in Hegelsom, hopen we op hetzelfde resultaat. Tot dan. DJvMS p.s. Huub en Lou beterschap. Theo nog proficiat met je 13 jarig huwelijk, maar maak volgende keer wel je baard schoon? o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o M0NTAGNARDS_6_-_00STRUM_4__l_-_l_(l-0) De wedstrijd tegen Bergen 6, medekoploper, kan als volgt ge typeerd worden: soms te hard gespeeld (met name van enkele Montagnardspelers)de eerste speelhelft veldoverwicht van de Bergenaren, de tweede 45 minuten voordelen voor Oostrum. Daarom is de 1-1 uitslag helemaal in orde. Zoals gezegd waren de Bergenaren in de eerste helft duidelijk spel bepalend, ook al kregen de rood-witten enkele kansen. De blauw-gelen maakten 1-0 door een goed geplaatst afstandsschot van één der Montagnardsvoorwaartsen. Na de thee pauze speelden wij aanvallender, gedurfder en dat bleek een goede uitwerking op ons spel te hebben. Vooral via de vleugels kwam het gevaar op het doel van Bergen. Eén ervan werd succesvol afgerond door Herman Jeucken met een mooi "bananaschot"Dit betekende ook meteen de 1-1 eindstand. Beide ploegen waren tevreden met deze puntenverdeling. Oostrum 4 houdt zijn ongeslagen record, maar zo'n eerste doel punt tegen doet toch wel pijn. Maar ja, het leven gaat gewoon door. De volgende week ontvangen wij Hegelsom 5 Tot dan. Beka o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17