16 voetbal. Na 9 min. scoorde Henk van Goch 0-1, na een voorzet van Twan Wilmsen. Ondanks hard werken van B.V.V. was het in de eerste helft Oostrum dat de betere kansen had om de score uit te breiden. Rust 0-1. Na rust een offensief van B.V.V. met enige kansen maar na een dieptepass van Henri Wilmsen was het tweelingbroer Twan die alle energie aansprak maar wel mooi 0-2 aantekende. Dit ge beurde in de 54 min. B.V.V. probeerde met hard werken alsnog de score een ander beeld te geven doch het was Henri Wilmsen die een strafschop verzilverde nadat Marcel Linskens binnen de 16 meter onderuit gehaald was, 0-3. In de resterende 10 minuten waren er nog wel mogelijkheden op een vierde goal doch de eind stand bleef 0-3. Een paar spelers met kramp, een met scheve tanden en een ander met een flinke bloeduitstorting op de knie, de keeper met overigens een schitterende redding in de tweede helft met licht gekneusde vingers, het maakt niet uit; dit moeten we er voor over hebben willen we ons in deze klasse handhaven. De eerste winst is er maar vele wedstrijden volgen nog en vragen voor 100% of meer onze inzetLiefst zoals van daag. Zondag a.s. S.V. Oostrum - Melderslo 1 om 14.30 uur op het sportpark De Spar. p.s. Oostrum 2 speelt op dat tijdstip ook thuis en wel een derby tegen Geysteren 2. Supporters (vandaag velen) tot zondag en bedankt voor uw aan wezigheid vandaag. Tip voor andere teams; kontakt bijeenkomst in de keuken; nooit weg! Oostrum 3 kreeg deze week met karate Bob weer in de gelederen de overwinning. Waar ze al weken lang recht op hadden. Het derde kwam weer meteen fel uit de startblokken deze week zou en moest er gewonnen worden. Es wurde gespielt mit vollem risico en dit resulteerde in een verdiende overwinning. Wim v. Dijck had na goed doorzetten de kans om de score te openen maar zag zijn inzet gekeerd worden door de los keepende doelman. Het was good old Leo Basten die zijn faam als goaltjes getter waar maakte en loeihard inpegelde na een terugspringende bal van de keeper (1-0) Peter Janssen die goed ingrijpen bestraft zag worden met een vrije trap door de goed leidende B. Linskens, was de basis van het enige doelpunt van Merselo. De vrije vanaf links werd terug gekopt en de Merselose spits liet onze gartgoalie Wiel Kunzler kanloos (1-1)Hierna was het de Oostrum 3 express die het 0-0-0--0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0 00STRUM 3_- MERSEL0_33_-_l(3-1)

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16