15 Hoewel de begroting een tekort vertoont, wordt besloten, voor lopig, niet tot contributieverhoging over te gaan. Aan de leden worden de resultaten van de sponsoring medegedeeld. Met de Oostrumse Ondernemersvereniging 00Z0 is een contract over reclame en sponsoring gesloten voor 16 reclameborden en het ter beschikking stellen van 3 sets shirts (incl. keeperstrui en grensrechterjack)te weten voor het le en 2e elftal en de A-jeugd. Verwacht mag worden dat, doordat ook buiten de 00Z0 om nog enkele borden geplaatst zullen worden, uiteindelijk zo'n twintigtal reclameborden geplaatst zullen kunnen worden rond het hoofdveld. Het bestuur acht dit een goed resultaat en dankt de 00Z0 voor de prettige verstandhouding waarin het contract tot stand is gekomen. Vervolgens komt de (her)verkiezing van bestuursleden aan de orde. Drie bestuursleden zijn volgens rooster aftredend en twee tussentijds. De aftredende, niet herkiesbare, bestuursleden zijn J.Raedts, R. van Lieshout en Q. Paantjens, die er tezamen zo'n 27 be stuursjaren op hebben zitten, waarvan het leeuwedeel (15) voor rekening van J. Raedts komt. De andere twee aftredende bestuursleden hebben 4 resp. 8 jaar deel uitgemaakt van het bestuur. Aftredend en herkiesbaar zijn: J. Linskens en Thv.d. Pas. Door het bestuur worden de beide laatstgenoemden alsmede J. Claessens, T. Broeren en R. Engels kandidaat gesteld. Bij de stemming worden alle vijf deze kandidaten in het bestuur gekozen. Voorzitter A. van Soest dankt de scheidende bestuurs leden voor het werk dat zij in hun "dienstjaren" voor SVO verzet hebben. Aansluitend hierop dankt J.Raedts de leden van de SVO voor hun medewerking in de afgelopen jaren. Hij wijst erop dat er ook nu nog volop werk aan de winkel blijft. Na de rondvraag sluit de voorzitter deze Jaarvergadering, met de constatering dat deze toch in 2 uur tijd is afgerond. Hij dankt de leden voor hun positieve inbreng. Tot slot roept hij op "de moed niet te laten zakken", al gaat het momenteel nu (nog) niet zo goed, wat betreft de resultaten op het veld. Voor de wedstrijd werd een kontaktbijeenkomst gehouden waarvan sommigen zich wel eens af vragen of dit nuttig is. Zelfs bij spelers leeft deze gedachte. Na 4 nederlagen en veel doelpunten tegen vonden we het noodzakelijk een dergelijk meeting te houden om voor de wedstrijd van vandaag mentaal el kaar op te krikken. In 't veld bleek al gauw dat deze bijeenkomst zijn uitwerking had. Oostrum nam het initiatief en het betere

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 15