C BOND NV 12 een halve haan gewed had dat 't Anker met 7-0 zou winnen. Geen halve haan dus. Het tweede team won opnieuw van Leunen. Met 7-2. Bèr speelde een geweldige partij, zoals gewoonlijk. Jo Cornelissen verloor. Wim Kleuskens en Harry Daniels zagen kans allebei te winnen. Het was een gezellige avond zoals altijd wanneer we tegen Leunen spelen. Het derde team liep als een trein. Het kommentaar van de wed strijdleider luidde letterlijk: "Dankzij het goede spel van in valler Harry Daniels, het bijeen schrapen van de punten door Jo, het eerste punt van Jos Nellen in de VBB, proficiat Jos, en het konstante spel van Theo v.d. Venne werd de grootste overwinning tot nu toe, 8-1". Wel een treffend relaas van wat kennelijk ook een gezellige wedstrijd was. Op naar de nieuwe week. Denk aan de Indonesische spreuk. Daar kunnen we nog veel mee doen. Ook hier in Oostrum. Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen huisleague bowlingbond Venray lste-klasse (5-mans league) Altijd Raak Sigma's Bowling Venray S.V.C.B. Magic Line DD De Steeg Returns Fall Down Close Encounters Pinhunters 2de-klasse (5-mans league) 1 4 3 3 3 0 1 1 Club Up Hit Miss Red Arrows Franssen Keukens Sjopins Cafe Oud Meerlo Scores Strikers 0 1 4 0 4 3 0 4 DE STAND lste-klasse 2de-klasse Team pnt. Team pnt 1. Magic Line DD de Steeg 14 1. 2. Sigma's Bowling Venray 10,5 2. 3. Returns 10 3. 4. S.V.C.B. 8 4. 5. Pinhunters 7,5 5. Strikers Red Arrows Franssen Keukens Sjopins Club Up 12 10 8 8 7 \tc

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12