te 20 minuten het spel in handen had en een voorsps-oeg voor ons zou dan ook niet onverdiend zijn geweest. Martien Verstegen kopte op een voorzet van rechts netjes in, maar zag zijn in zet op de doellijn gekeerd worden. Hierna kreeg de tegenstan der steeds meer vat op het spel, en wij kregen moeite met het fel aanvallende E.W.C. Een aanval over links werd door onze rechtsback verkeerd ingeschat en dat betekende 1-0 in de 25e minuut. Twee minuten later was het weer raak; met een stil staande verdediging was het voor een Wellse aanvaller niet moeilijk in te koppen: 2-0. Het spel werd na deze stand steeds ruwer en door beide partijen werd er keihard gevoetbald. De rechterspits van E.W.C. was hier een levend voorbeeld van. Hij was een meester in vallen en ?t slaan van varkensachtige kre ten. Aan hem werd dan ook beloofd dat hij wel eens een tand arts kon bezoeken als hij zich niet koest zou houden; ook vonden sommige toeschouwers dat hij misschien beter bij het damesvoetbal kon gaan. Met al dat geschop over en weer, kwamen we ook niet verder en het leek dan ook wel of dit ruwe spel in 't voordeel van E 1V.C. werkte, want in de 35ste min. scoorden zij opnieuw en lieten onze gast—doelman Roland opnieuw kans loos: 3-0. De laatste 10 minuten vandé eerste helft verliepen zonder noemenswaardige vermeldingen. De tweede helft verliep zoals de eerste geëindigd was, d.w.z. met veel geschop en fou ten over en weer. Dit geschop ging zover dat Tonny Broeren, lig gende op de grasmat, een trap in zijn gezicht kreeg. Dit werd echter door de overigens goed leidende scheidsrechter niet ge zien. Oostrum kreeg in de tweede helft nog enkele goede scorings kansen, deze werden echter niet benut. E.W.C. benutte hun kansen wel, dit bleek toen in de 70ste minuut een schot in eerste in stantie werd gekeerd door onze doelman, doch in 2de instantie was hij kansloos: 4-0. Dit was tevens de eindstand. Nu weten we tenminste waar we staan en wat ons verder te doen staat. Rest mij nog de gastspelers te bedanken en om Rik, Huub, Theo Peter J. en Peter v.d. B. beterschap te wensen. Tot volgende week tegen Leunen 5. p 00STRUM4 -_METERIK 55_-_0 Na het kampioenschap hebben we eerst vakantie gehouden. De he le selektie is enkele weken naar het zonnige zuiden geweest, aangeboden door S.V.O., waarvoor alsnog onze dank. Maar na deze heerlijke weken kwam de harde werkelijkheid weer opdoemen. Voor sommigen begon de vakantie toen!I Maar goed, na enkele redelijke oefenwedstrijden was het afgelo pen zondag zover, de eerste competitiewedstrijd tegen Meterik stond op het programma. De regen viel.mee! We openden met schitterende aanvallen de wedstrijd. Hierna raak-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17