B.V.V. BI - Oostrum Dl aanvang: 11.00 uur vertrek: 10.15 uur - per fiets - Oostrum El - Lottum El aanvang: 10.00 uur. 10 september: 13.00 uur: Mevr. T. Hendriks - C. Beckers 14.15 uur: Mevr. W. Kateman - T. Cornelissen S^V^OOSTRUMl-HOLiTHEESl0_-_4 Een vooral slagvaardiger Holthees behaalde een verdiende over winning op Oostrum, al zag 't daar aanvankelijk niet naar uit. Het eerste kwartier werd door beide ploegen voorzichtig ge speeld, doch hiernarnam Oostrum het initiatief. Dit spel beviel Holthees en via snelle uitvallen en vroegtijdig storen, was Holthees de gevaarlijker ploeg. Er moest een fout in het uit verdedigen van Oostrum komen om Holthees op een 0-1 voorsprong te brengen.' Ruststand bleek ook 0-1. Na rust hetzelfde spelbeeld, Oostrum op de aanval en Holthees levensgevaarlijk in de counter. In de 54ste min. scoorde Holt hees opnieuw, 0-2. Ook in het verdere vervolg bleef Holthees gevaarlijker en in de 64ste en 68ste minuut werd de score naar 0-4 gebracht. Oostrum daarentegen was slechts een enkele maal dichtbij een doelpunt maar het miste de overtuiging. Holthees voetbalde hard doch wel sportief en won de meeste duels. Vooral het elkaar opjagen en steunen maakte de ploeg krachtig. We hebben nu kennis gemaakt met de Eerste Klasse, en zullen zondag a.s. uit in Wellerlooi tegen RESIA uit een ander vaatje moeten tappen als vandaag, willen we suksesvol zijn. Suppor ters, bedankt voor Uw aanwezigheid en we rekenen ook a.s. zondag op jullie. E.W1C1_3-92strum_34_-_0 Afgelopen zaterdagavond begon het derde vol goede moed aan de start van de competitie. De oefenperiode was met 3 overwinning en uit 4 wedstrijden goed verlopen en alles zag er dus hoopvol uit. Maar het zou anders uitpakken. Oostrum 3, dat een complete metamorfose had ondergaan t.o.v. het vorige seizoen, moest ech ter beginnen aan de start van de competitie zonder 4 basisspe lers die a.g.v. blessures niet mee konden doen. Drie spelers van het 4de en een van ft 5de, moesten dit gat opvullen. Na 'n kontaktbijeenkomst bij Jo vertrokken we in hondenweer naar Well. De opdracht voor de wedstrijd luidde: rustig beginnen, de tegen stander aftasten en daarna het karwei afmaken. De wedstrijd be gon zoals verwacht, maar volgens mij hadden de spelers van E.W.C- dezelfde opdracht gekregen. Het was dan ook Oostrum dat de eers- 16

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16