Vorige week was het biljarten niet zo'n suksesDeze week ligt dat wel even anders. Het eerste team scoorde 5-2 tegen B.V.C. Jo de Beer begon slecht maar kwam later toch nog bijNet niet genoeg om z'n partij te winnen. Harry Lenssen speelde goed, wel wat onder zijn gemiddelde maar sleepte toch de twee matchpunten binnen. Hans van Dijk speelde grandioos, zegt hij zelf, nou het was ook best goed met een gemiddelde van 4,68. Dat heeft alleen Harry hem verbeterd. Ook Hans behaalde 2 matchpunten. Daarmee was de partij beslist. Heren, proficiat. Op naar de volgende. Ook het derde team won en wel van O.G.O.S. En nog wel met 7-2. Sraar Vermeulen speelde een regelmatige partij en bleef zijn tegenstander met 5 caramboles voor. Theo van de Venne begon, zo als wel vaker, slecht maar, zoals wel vaker, bouwde zijn partij langzaam op om toch nog ruim te winnen. Z'n tegenstander zat het tegen die avond. Sraar had een gemiddelde van 1.6 en Theo 1.73. Jo Cremers startte als een echte A-speler. Met een serie van 13. Naarmate de partij vorderde ging het steeds slechter maar hij kon toch de winst veilig stellen, (gemiddeld 1.666) Jos Nellen had in z'n tweede wedstrijd in het begin een gelijk waardig tegenstander. In de 23e beurt maakte Jos zijn tegenstan der een serie van 12 en daarmee ging Jo helaas ten onder. Toch een gemiddelde van bijna 1. In de goede richting. Wel, geen nieuws van het tweede, komt nog. Het weer wordt beter. We krijgen vast nog een mooie nazomer. Luitjes, kop op en maak er het beste van Heine. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- FIETSCROSSCLUB "FLYINGJUMPERS'^ OOSTRUM ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIEATTENTIE Vanwege het grote aantal fietscrosswedstrijden in de regio, zullen de door ons geplande Open Limburgse Kampioenschappen Fietscross, op 7 september a.s. tot nader bericht NIET DOOR GAAN. Voor eigen clubleden hebben wij derhalve ook een en an der georganiseerd op zaterdag 6 september a.s. op de Cross baan. Aanvang: 17.00 uur. Vergeet wel jullie helm en fiets niet. Nieuwe leden zijn altijd van harte welkom. Voor slechts 17,50 per jaar ben je al lid van onze club. De trainingen zijn op woensdag- en zaterdagmiddag. Nieuwe leden aanmelden bij de secretaris: F. van Maris Witte Vrouwenstr. 3 tel. 86317 O—O—O—O—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o— 14

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14