Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum 9 lijk initiatief kennelijk niet wordt gesteund door de ouderen onder ons. Slechts enkele verenigingen doen aktief mee. Erger nog, een aantal schrijft in en ziet vervolgens geen kans 6 of 7 mensen te mobiliseren, zegt dus op het laatste moment af. Er zijn verenigingen in Oostrum met 100 of meer leden. Weieens nagedacht wat het betekent voor de organisatie als er op het laatste moment wordt afgezegd. Het evenement de Meulespeule was dit jaar overigens nog steeds is mijn mening, geslaagd. Dit ondanks de afwezigheid van b.v. de tennisclub, de tafeltennisclubde vrouwenbond, het gemengd koor, de oudervereniging, de boerinnenbond, de vlasbloem, de visclub, de karnavalsclubOeretoe, TWC, de crossclub, en mis schien ben ik er nog enkele vergeten. Ook het gebrek aan publieke belangstelling heeft de pret niet gedrukt, al ware het veel beter geweest als, vooral de ouderen onder ons, wat meer interesse zouden tonen. Na afloop van de Speule kregen we een balpen van Iduna. Daarop staat: "Tot de volgende keer". Ik stel voor dat er een volgende keer komt. Dat de voorzitters van de verenigingen alsnog met Iduna in kontakt treden, duidelijk maken dat dit de bedoeling niet kan zijn, beterschap beloven en wellicht de voorzitters vergadering van het werkcomité als middel hanteren. Ook het Oostrumse publiek moet zich van de goede kant laten zien. Laten we dat afspreken. En tenslotte, Iduna, bedankt voor het geweldige evenement. We hebben genoten. HEINE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bij de derde Kringwedstrijd van Noord Limburg werd Rob Wijnhoven lste bij de junioren. Bij de senioren in hun vakken werden H. Deenen lste; R. Wijnhoven 2de; H. Hendriks 2de; R. Schmitz 2de; H. Lenssen 4de en P. Kunen 5de. De uitslag van de 3de Maaskoningswedstrijd lange hengels is: 1: P. Kunen 9850 gr.; 2: H.Hendriks 5450 gr.; 3: R. Schmitz 4600 gr.; 4: R. Swinkels 4000 gr. en 5: H. Deenen 3800 gr. a.s. Zaterdag 23 augustus is de tweede wedstrijd van het Herfst- koningsvissen van de korte hengels. De bijeenkomst is om 07.00 uur bij het Kruis aan de Maas in Geysteren. Ook a.s. zaterdag in Afferden een wedstrijd. De nummers zijn af te halen vanaf 09.00 uur in zaal Raymakers te Afferden en er wordt gevist van 11.00 - 15.00 uur. Eveneens in Venlo een wedstrijd. Zondag 24 augustus is

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9