8 In de week van 25 tot 30 augustus komen we weer rond met de kaartjes voor de ballonnenwedstrijd. Doe allemaal mee en het is weer leuk om te zien hoe we samen de ballonnen loslaten. Tot ziens op de jeugdmarkt, Wittenvrouwenstraat Leiding en Bestuur van A.D.O.R. A.D.O.R. vraagt: Jeugdvereniging A.D.O.R. kampt op dit moment met een tekort aan leiding. Enkele van onze trouwe werkers zijn door werk, studie, verhuizing, genoodzaakt hun werk te stoppen. Wij vinden dat heel jammer voor onze jeugd, daar het moeilijk wordt in Septem ber te starten. Vandaar onze vraag: zijn er in Oostrum en omge ving misschien nog mensen die bereid zijn om 1 tot li uur in de week met onze jeugd aan 't werk te gaan? Mocht U interesse hebben, neem dan even kontakt op met H. Cornelissen, van Broekhuizenstraat 15, telefoon 85075. Onze vereniging biedt aan onze leden 1 tot li uur creatieve ont spanning, handenarbeid, sport en spel. Jaarlijkse elementen staan op het programma, zoals het samen vieren van Kerst- Paas- St. Nicolaas- en Carnavalsfeesten. En, zoals U verder in het Weekblad kunt lezen, de jaarlijkse jeugd markt. Heeft U belangstelling, dan graag kontakt met boven staand persoon. Uw reaktie is welkom. Bestuur A.D.O.R. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De vakantie zit er bijna op. Nog even en dan gaan we weer aan 't werk. Of we zijn al begonnen. Een nieuw biljartjaar voor de boeg of een nieuw zakelijk jaar, of een nieuw studiejaar. Wie weet wat het nieuwe jaar ons zal brengen. Ik denk vaak, ik wilde dat ik wist hoe en wat alles eruit ziet in augustus 1987. Gelukkig weten we daar het antwoord niet op. Wat we wel weten is dat de Meulespeule er niet zullen zijn en misschien ook niet in 1988. De Meulespeule, een zorgvuldig en uitstekend voorbereid 2-jaarlijks evenement, georganiseerd door de Oostrumse jeugdclub/societeitIduna Een ieder die weieens zoiets gedaan heeft, weet hoeveel werk en voorbereiding daar in gaat zitten. De organisatie is gigantisch Onze jeugd, de Oostrumse jeugd, maakt zich daar sterk voor, in een tijd waar veel op de jeugd wordt afgegeven, waarin ze wordt beticht van gebrek aan initiatief, is een verschijnsel als de Meulespeule een schitterend evenement. Waarom is dit dan de laatste keer geweest? Wel, omdat een derge

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8