limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. Hengelsportvereniging 't Alt/erfje", Oostram 6 17 nov 23 nov. 25 nov. 30 nov. 6 dec 9 dec 11 dec. 16 dec. 20 dec. 21 dec. 28 dec. Concert en toneel Harmonie Sub Matris Tutela. Harmonie, deelname orkest aan concours. SurprisekienenO.V.B. Intocht Sinterklaas. Harmonie, oud papier ophalen. Vergadering werkcomité, café van Dijk. Harmonie, bestuursvergadering. Kerstviering, O.V.B. Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Play back-show en/of soundmix "De Aide Beek". 26 aug. 11 sept 25 sept 30 sept 19 okt 23 okt. 6 nov 20 nov 18 dec. Fietsoriëntatietocht Lezing over het inmaken van jam, vruchtensappen en zoet-zuur Excursie naar rozenkwekerij Reintjes te Veulen. Voorlichtingsavond over groenten en fruit. Samen met O.V.B. Bezoek aan politiebureau. Lezing misdaadbestrijding. Lezing over het ontstaan van Limburg. Avond over reizen, verzorgd door de Rabobank. Dhr. Kauffeld over leven na een hartinfarct en her senbloeding Kerstavond. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaterdag 12 juli was de 5e wedstrijd van de korte hengels van het zomerkoningsvissenDe uitslag is: 1. A. Gooren; 2. L. Gooren; 3. J.Maessen; 4. M. Branje en 5. H. Theeuwen. Zaterdag 19 juli is de laatste wedstrijd zomerkoning korte hen gels. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij het Kruis aan de Maas in Geysteren. De einduitslag van de zes-dorpenwedstrijd is: o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 6