dueel voor het Nederlands Kampioenschap 7e geworden. Veel succes Herman bij het N.K. in Bergen op 30 augustus. Zaterdag 12 juli is er een jubileumconcours in Sambeek. Zondag 13 juli is de 6e zee-dorpenwedstrijd in Wellerlooi. Voor deze wedstrijden opgeven bij René Wijnhoven tot a.s. dondagavond 20.00 uur, tel. 04784 - 1628. Zaterdag 28 juni bij de koppelwedstrijd te Wellerlooi behaalden de koppels Martien Goorts en Gerrit Robben de 3e plaats en Huub Hendriks en Herman Deenen de 4e plaats. Bij de selectiewedstrijd van 29 juni zijn de korpsen van Oostrum 1 negende en Oostrum 2 elfde geworden. Vakantietijd en mooi zomer weer nodigen uit tot vissen. Zorg dan wel dat men in het bezit is van geldige visbescheidenDeze zijn verkrijgbaar bij H. Lenssen, Allegrostraat 7 te Venraytel. 04780-87606 en bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg te Ven ray. Dat geldt ook voor de jeugd! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VANUIT_DE_BASISSCHOOL In verband met de leegstand zullen in het nieuwe schooljaar al le groepen van onze school gehuisvest worden in de permanente bouw. Het noodlokaal wordt voorlopig aangehouden voor activi teiten, waarvoor op de school zelf geen ruimte is. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN SNA De zomer heeft zich goed laten zien. Althans tot nu toe. Met vol le teugen, letterlijk en figuurlijk hebben we ervan genoten op de jaarlijkse SNA feestavond en barbecue. Als een bever heeft Jo Cremers en anderen met hout gesleept om er maar vooral voor te zorgen dat het kampvuur niet kleiner werd dan zo'n 1.50 meter. De gebroeders Drabbels en Pieter Verhaegh deden trouwens niet veel onder voor Jo Het was een zeer geslaagde avond waarbij de SNA prijs voor het beste verbeterde gemiddelde zowel als de prijs voor de eerste plaats in de onderlinge competitie naar Frank Drabbels ging. De spellen op de avond zoals pegelhangen, gewicht heffen, zagen en spijkers inslaan werden met veel enthousiasme gespeeld. Bij de dames won Thea van den Heuvel en bij de heren Henk van den Heuvel. Een waardig echtpaar. Zoals gebruikelijk had Bèr de barbecue weer voortreffelijk voor elkaar. Trouwens Hans van Dijk en Wim Kleuskens hebben deze avond geweldig voorbereid. Nou maar hopen dat de zomer weer snel terugkeert

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7