hour des comité afd. Venray vakantietrip, dan heeft dat weinig te maken met vakantie. Wat betreft de kerk: we proberen alles zo goed mogelijk doorgang te laten vinden in de kerk, maar we zullen wel af en toe vaste medewerkers missen. Ook ons gemengd koor zal gedurende de vakan tie niet in volle sterkte kunnen optreden; zij hebben ook recht op vakantie. De diensten in de week en in het weekend blijven normaal doorgang vinden, alleen zal er gedurende de schoolvakantie niet gepreekt worden. Laten we ook in de vakantie, waar we ook verblijven, tijd vinden voor God en de Kerk. Een "DANK U AAN HEM" voor al het fijne waarvan we mogen genieten. Ik wens U allen 'n heerlijke vakantie: mooie en ontspannen dagen, en aan hen die wegtrekken uit Oostrum ook nog 'n goede reis en behouden thuiskomst. Uw pastoor. o-o-o-o (volwass gaan. _o-0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bestuur en medewerkenden van het Lourdescomité afd. Venray, dankt alle milde gevers zeer harte lijk, bij de onlangs gehouden huis-aan-huis- kollekte In Uw dorp Oostrum was de opbrengst van deze kollekte 972,05. Dit bedrag wordt ook geheel besteed om zieken enen of kinderen) uit Uw omgeving naar Lourdes te laten Bestuur en medewerkenden Lourdescomité afd. Venray van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. AGENDA: 10 juli 15-16-17 18 juli 2 aug 14 aug. 16 en 17 aug 26 aug. 30 aug 31 aug. 31 aug. Harmonie, bestuursvergadering. Fietsvierdaagse "De Peel", T.W.C. Oostrum 40/60 km Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, bestuursvergadering. Meulespeule Fietstocht, O.V.B. A.D.O.R. Jeugdmarkt. Oost dankdag L.L.T.B. Kring Venray. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Blerick.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 4