SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 7 gaf precies het omgekeerde beeld te zien: 933 voor Magic Line tegen 833 voor de Sigma's. De stand was dus weer gelijk en in de 3de game moest de wedstrijd beslist worden. Magic Line had de langste adem en schakelde zo de aartsrivaal uit voor de beker. In de andere halve finale-wedstrijd gingen tussen Hit Miss en Franssen Keukens. Deze wedstrijd golfde op en neer en de teams waren zeer aan elkaar gewaagd. De 1ste game was voor Franssen Keukens. Hit Miss sloeg in de 2de game echter flink terug en pakte de game met een voorsprong van maar liefst 155 pins. De 3de game was weer voor Franssen Keukens maar dit team kwam toch nog 64 pins tekort om ook het 4de punt voor de hoogste totaalscore te bemachtigen. Na 3 games 2-2, er was dus nog een 4de beslissende game nodig. Hit Miss was uitgeblust in deze game terwijl Franssen Keukens werkelijk ontketend was. Franssen Keukens bowlde zich met een scratch score van 932 (300 pins voorsprong) in de bekerfinale. Uitslagen Magic Line - Sigma's 3-1 Franssen Keukens - Hit Miss 3-2 De FINALE'.'.! Magic Line - Franssen Keukens. De vraag was of Franssen Keukens de lijn van de beslissende 4de game door zou kunnen trekken in de finale. Dit bleek niet zo te zijn. Magic Line daarentegen bleef hoog scoren en kwam in alle finale games boven de 840. Alleen de 1ste game liet uiteindelijk slechts een voorsprong van 11 pins voor Magic Line zien. De twee andere games waren royaal voor dit laatste team zodat de nieuwe en eerste Bekerkampioen van de Bowling Bond Venray Magic Line heet. Proficiat met dit succes. p.s. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op dinsdag 26 augustus 1986 in Bowling Bistro Venray. Verder een vriendelijk verzoek van de penningmeester om zo vlug mogelijk de contributie voor het seizoen 86-87 te voldoen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 26 juni Bijeenkomst van alle seniorenspelers i.v.m. voorbereiding nieuwe seizoen aanvang: 20.00 uur Kantine Sportpark.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7