vrijblijvend), terwijl wij U een programmaboekje gratis over handigen. Daarvoor klopt één van onze medewerkers in de loop van deze week bij U aan de deur. Tevens willen wij U attenderen op het gevaar dat loslopende honden en katten voor de renners kunnen opleveren. Wij vragen U dan ook deze huisdieren binnen te houden. De spreker zal hier ongetwijfeld nog de aandacht op vestigen. Daar U op dit punt enige ervaring hebt, gaan wij ervan uit, dat dit geen problemen hoeft op te leveren. Als wij ons allemaal houden aan de verzoeken van de speaker, dan hebben we alleen nog maar de medewerking nodig van de weergoden om op fondag_8_juni_a^s^ te kunnen genieten van een spektaku- laire middag wielersport in Oostrum. Wij danken U bij voorbaat voor Uw medewerking. hoogachtend, Bestuur T.W.C.Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GESLAAGD STRATENTOURNOOI 1986 lil Het stratentournooi 1986 bood alle ingrediënten die de voetbal sport zo leuk maken. Lekker weer om te voetballen, al had het van de toeschouwers een tikkeltje warmer mogen zijn. Een enkele blessure, naar liet zich liet aanzien, van Martien Verstegen, die echter niet paste in het verloop van de dag omdat alles heet sportief verliep. Natuurlijk waren er de favorieten in de vorm van: Oirloseweg etc. van Broekhuizenstraaten niet te vergeten de Valkenkampstraat de winnaars van 1985. De bal is rond, dus volop verrassingen. Poulewinnaars: Binnenhof etc., van Broekhuizenstraat, Oirlose weg. Via loting kwam er als vierde straat bij: Ooster Thienweg. Op dat moment zat de Valkenkampstraat al lang in de kantine. De halve-finale wedstrijden eindigden beide onbeslist. Via strafschoppen plaatsten zich Binnenhof etc. en de Ooster Thien weg in de finale. Ook deze finale eindigde onbeslist en dus op nieuw strafschoppen. Inmiddels straalde de Ooster Thienweg vol van zelfvertrouwen én wonnen ze inderdaad opnieuw via straf schoppen. Een woord van dank ging naar de keeper: Twan Pelzer. De sportiviteitsbeker ging volkomen terecht naar de Hatendonk- straat etc. Slotopmerkingen: Ik heb nogal wat strafschoppen gezien en opvallend veel missers bij selektiespelers 10

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9