ROMMELMARKT In het kader van de Dorpsfeesten organiseert de Harmonie op 11 oktober a.s. een ROMMELMARKT. In september zal hiervoor een rondgang gehouden worden. Indien U echter nu al spullen kwijt wilt, dan kunt U contact opnemen met een van onderstaande mensen: H. Vermeulen, Asselberghsstraat 19 tel. 10852. G.Kessels, Goetzenhof 15 tel. 80360. M.Knelissen, Herenpasweg 12 tel. 85142. M.Janssen, Spurkterdijk 5 tel. 82979. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AANde bewoners van de van BroekhuizenstraatMgr. HanssenstraatWatermo lenstraat, Randenrade Vlasakker en Geijsterse- weg. Geachte bewoners, Zoals U al geruime tijd via het Oostrum's Weekblad zult weten, organiseert de Toer- en Wielerclub haar jaarlijkse Wielerronde op zondag 8 juni a.s. Dit laatste feit is de reden dat wij ons via dit schrijven tot U richten. Wij willen ook dit jaar weer een beetje begrip vragen voor het ongemak dat deze wielerronde voor U mee kan brengen, daar U direkt aan het parcours woont. Het belangrijkste is in dit verband dat U ervoor wilt zorgen, dat er na 11.00 uur geen auto's meer op het parcours geparkeerd zijn, omdat op dat tijdstip het parcours gesloten wordt. De wedstrijden beginnen om 13,00 uur met de jeugdrenners en wor den vervolgd met de Adspiranten A en B, de gentlemen en tot slot de grote kanonnen, de senioren. In elke kategorie starten een of meerdere leden van onze vereni ging, waarbij er enkele zijn die tot de serieuze kanshebbers op de eindzege gerekend moeten worden. Rond 18.00 uur zullen de wedstrijden zijn beëindigd, waarna het parcours weer wordt vrijgegeven voor het verkeer. Ook dit jaar vragen wij U om een financiële bijdrage (geheel 9

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 8