28 sept 30 sept 4 okt. 9 okt 11 okt. 11 okt. 10-11 en 12 okt 13 okt 13 okt 14 okt 14 okt 29 okt 1 nov 2 nov. 4 nov. 8 nov. 13 nov. 15 nov. 16 §n 17 nov 23 nov. 25 nov 30 nov 6 dec 9 dec 11 dec 16 dec 20 dec 21 dec 28 dec Uitwisseling "Kroon" Wissekerke, T.W.C. Oostrum Groenten en fruit, L.V.B. en O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, bestuursvergadering. Clubdag Flying Jumpers. Harmonie, Rommelmarkt. Dorpsfeesten Harmonie. Lezing over criminaliteit, L.V.B. Jaarvergadering Flying Jumpers. Voorzittersvergadering Bowling-Bistro/Michiels Uitleg over Warenwet, O.V.B. Excursie Nestlé, O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg Vergadering werkcomité, café Vermeulen. 40-jarig jubileum "De Vlasbloem". Harmonie, bestuursvergadering. Feestavond, T.W.C. Oostrum Concert en toneel Harmonie Sub Matris Tutela. Harmonie, deelname orkest aan concours. Surprisekienen, O.V.B. Intocht van Sinterklaas. Harmonie, oud papier ophalen. Vergadering Werkcomité, café van Dijk. Harmonie, bestuursvergadering. Kerstviering O.V.B. Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum. Playback-show en/of soundmix "De Aide Beek". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de Basisschool Na bijna 7 jaar aan onze school verbonden te zijn geweest, heeft José Janssen, in verband met een verandering van woonplaats, met ingang van 2 juni j.l. ontslag genomen als leerkracht van onze school Op passende wijze hebben team, niet-onderwijzend personeel, Schoolbestuur en Oudervereniging afscheid van haar genomen, haar bedankt en veel succes toegewenst voor de verdere toe komst In verband hiermee zal Ans Claessen tot het einde van dit schooljaar de groep van Margreet Cuypers overnemen op woensdag morgen 6

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5