weekenddienste^hu isartsen verband met doorgaand verkeer in beide richtingen zal ter plaat se bekeken worden op welke wijze de verkeerslichten moeten wor den afgesteld. - Kennis werd genomen van de agendapunten, welke onderwerp van bespreking vormden in de diverse kommissievergaderingen (Gemeen te Venray - Een afvaardiging van "Werkcomité Oostrum" was aanwezig op af scheidsreceptie van hr. Ant. Janssen bij gelegenheid van diens afscheid als Gemeenteambtenaar na meer dan 40 jaar dienstver band. Heer Janssen heeft vele jaren een zeer nauwe band gehad met "Werkcomité Oostrum", - November 1986 zal de vierjaarlijkse verkiezing plaatsvinden van "Werkcomité Oostrum". Besloten wordt om de Oostrumse vereni gingen reeds thans uit te nodigen voor 1 juni a.s. maximaal 2 kandidaten voor te dragen voor de a.s. verkiezingen. Uitnodigin gen zullen verzonden worden aan die verenigingen/instellingen die halfjaarlijks worden uitgenodigd voor de voorzittersverga dering. Eventuele kandidaten moeten tenminste 18 jaar zijn en woonachtig binnen Oostrum. Tezijnertijd kan men zich ook op per soonlijke titel kandidaat stellen. Nadere informatie zal tijdig verstrekt worden. - De aktie voor Invaliden Sport (geldelijke bijdrage) zal door jeugdvoetbal worden gevoerd in overleg met afdeling Venray van genoemde Sportstichting. - In kader van groenvoorzieningen rond dorpsplein zal Kerkbe stuur een dezer dagen een bespreking hebben met hrVaessen, hoofd Plantsoenendienst. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ASTMAFONDS In de week van 12 - 18 mei wordt er door dames van de O.V.B. bij U gecollecteerd voor het Astmafonds. Mogen wij op Uw steun rekenen. Astmafonds o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10 en 11 mei Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: DrBloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Dr. Schraven, Stationsweg 2, tel. 81465

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2