Vrijdag Zaterdag 09.00 u. Tot intentie K.V. 14.00 u. Uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Verheijen-Philipsen (Gem. Koor) 19.00 u. Lei Janssen, Marinus van Vught (namens de Buurt) Jan Loonen MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag Zondag 19.00 u. Erwin Achten, Eduard Camps, Jos Wilms, Steijn Bus. 08.30 u. Marcel Nellen, Benoit van Osch, Robin van Mill, Korneel Jeuken. 10.00 u. Inge Kreutz, Annemiek RaedtsAnita van Limbeek, Noortje van Goch Akoliet: Geert Versteegen Zaterdag 5 april om 14.30 u. Leonie Hendriks, Esther Litjens, Ingrid Lenssen, Monique Wilms. RECTIFICATIE Er is nog 110,00 binnengekomen voor de Vastenaktie t.b.v. Zuster Lemmens en Broeder Basten. Het eindbedrag is dus geste gen tot 2.560,00. Hartelijk dank aan de gevers. HARTELIJK DANK! Hartelijk dank aan allen die de Goede Weekdiensten en Pasen mee verzorgd hebben en het voorbereidende werk hebben gedaan: onze dames die de Kerk weer 'n prima schoonmaakbeurt hebben gegeven, onze zangkoren, misdienaars, kollektantengezinsmiscommissie, alle kinderen die mee hebben gedaan aan de gezinsmis, de kinderen van de zesde klas die in beide diensten meespeelden in het Lij densverhaal, het onderwijzend personeel voor hun spontane mede werking - bedankt voor de mooie versiering in de kerk en de vele bloemen - en U allen voor Uw aanwezigheid in de verschillende diensten. Het was 'n bemoediging! Wat mij betreft mag het iedere zondag Pasen zijn in de kerk, eneigenlijk zou het dat ook moeten zijn. Iedere zondag, in iedere Eucharistieviering wordt het geweldige van Witte Donderdag, Goede Vrijdag en Pasen herdacht. Christus is in zijn liefde voor ons tot het uiterste gegaan, wat hebben wij voor Hem over? Tonen we ons een gelovige gemeenschap, die elkaar tot steun zijn, die elkaar bemoedigen, elkaar sterken. We moeten elkaar steunen in het geloof, dat weliswaar een per-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5