We gaan dan naar Den Haag waar we het alom bekende wandkleed "Panoramamesdag" gaan bezichtigen, 's Middags gaan we dan naar het Binnenhof alwaar we een kijkje gaan nemen in de Ridderzaal en de le Kamer. Naderhand gaan we nog naar Scheveningen waar we de Pier gaan bekijken en eventueel nog een strandwandeling kun nen maken. We vertrekken 's morgens om 8.45 uur en zijn tussen 21.00 en 21.30 uur weer thuis. De onkosten voor deze dag bedra gen 47,50 per persoon, incl. kop koffie met gebak en 's avonds diner. Wat betreft opgave e.d., hoort U tegen die tijd nog wel maar hopelijk houdt U deze dag alvast vrij zodat we er met z'n allen een hele gezellige dag van kunnen maken. Op de woensdagmorgens 7 en 14 mei a.s. wordt de cursus "Het kweken van tuinkruiden" gegeven door mevr. Chris Janssen- Lemmens uit Klimmen. Deze cursus bevat o.a. het leren kennen van soorten tuinkruiden, ze oogsten en drogen; ook gaan we en kele gerechten met deze tuinkruiden bereiden. Belangstellenden voor deze cursus kunnen zich t/m woensdag 26 maart opgeven bij R. Basten, tel. 80582. De onkosten voor deze cursus bedragen 10,50 per persoon. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De Invalidenbond uit Venray heeft voor haar leden een ontspan ningsavond georganiseerd, waarvoor zij ook onze beide vereni gingen een uitnodiging hebben gestuurd, welke als volgt luidt: Geachte leden van de O.V.B. en L.V.B., Onder het motto "Hoe meer zielen, hoe meer vreugde" nodigen wij U, Uw huisgenoten, vrienden en kennissen uit op vrijdag 21 maart 1986 in het gemeenschapshuis, Watermolenstraat 1 te Oostrum Voor U zullen deze avond optreden "The new Freedom Singers" uit Keidonk. Deze gitaarvereniging, onder leiding van Maria van Asseldonk, zal deze avond geheel met hun repertoir verzorgen. Naast luisterliedjes brengen zij ook leuke schetsjes. Sommigen van U kennen hen misschien want zij hebben meegedaan aan het programma "Kwistig met muziek" waar ze de eerste prijs haalden. Aanvang 20.00 uur, kosten 2,50 per persoon, incl. 1 consump- Het bestuur. 9

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9