00STRUM_6_-_MEERL0_56_-_0_(0-0) Het weer: ideaal. Oostrum 6: optimaal. De bal: Integraal. De scheidsrechter: radikaal L. Wilms: haast kaal. Dit zijn de ingrediënten die Oostrum 6 kon voorleggen aan zijn tegenstander, in dit geval aan Meerlo 5. Vanaf de aftrap trok Oostrum het initiatief naar zich toe en dit leverde mooie kan sen op maar helaas, de eerste helft geen doelpunt. Wel was het Sjaak Linskens die tegen de lat schoot evenals Math van Rhee die tegen de lat kopte. Theo v.d. Pas vond in de linker bene denhoek de doelman en Henk Claassen in de rechter benedenhoek, zodat we gingen rusten met een 0-0 stand. Na de rust trokken wij voordeel van de wintertrainingwij had den in de zaal de spieren soepel gehouden (vooral de lachspie ren). Hierdoor overklasten wij Meerlo helemaal en een doelpunt kon dan ook niet uitblijven. En ja hoor, eindelijk was het Sjaak Linskens die via een tegenstander 1-0 liet aantekenen. Nu was het ijs gebroken en wisten er meer mensen het wak te vinden, zoals Henk Claassen die een kleine korrektie toepaste op een schot van Gradje Vollenberg, resultaat: buikpijn maar wel 2-0. Ook Hay Geurts had nog een tegenstander nodig om 3-0 te maken maar toen was het verzet van Meerlo gebroken en konden wij gaan werken aan het maken van echte goals. En no4 was er zo eentje, een voorzet doorgekopt door Gradje Vollenberg werd ingeschoten door, je zult het haast niet geloven door: Math van Rhee. Onze spits die er alles aan gelegen was om weer eens een doelpunt te maken, hij had er zelfs zijn uiterlijk voor veran derd, met baard en permanent, had sinds maanden meer gescoord, 4-0. Hierna was het weer de beurt aan, ik dacht maar ik weet niet zeker, Hay Geurts, die onverbiddelijk uithaalde en de stand op 5-0 bracht. In de allerlaatste seconde was het Math van Rhee nogmaals die weer een voorzet van Gradje Vollenberg afrondde en het halve dozijn volmaakte. Hierna volgde nog een nabespreking en volgens Piet en Karin mocht ik schrijven dat ik ook mee had gedaan. je Zus. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 19