lijke aanval: Carlo Verheyen 0-1. In een vrij hoog tempo ging de wedstrijd door en een tiental minuten voor rust kreeg Stormvogels weer wat meer grip op de wedstrijd en juist in deze fase, een schitterende dieptepass van John van Bergen en het was Henk van Goch die 0-2 scoorde. Dit werd tevens de ruststand Na rust een flink offensief van Stormvogels en gerommel van de kant van Oostrum. Op het moment dat Oostrum weer de wedstrijd naar zich toe leek te trekken, scoorde Stormvogels 2-1. Dit was na 20 minuten. Dit gaf weer nieuwe moed en zowaar viel 5 minuten later de gelijkmaker, 2-2. Stormvogels rook winst doch moest spoedig ervaren dat deze wed strijd veel kracht gekost had. Oostrum bleek niet bij machte er nog een slotoffensief uit te persen zodat 2-2 ook de eind uitslag werd. A.s. zondag 14.30 uur Oostrum 1 - Venray 6. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4_-_H0LTHEES_4(£HSÏ_0~0 Na enkele maanden afwezigheid van Uw verslaggever zijn we er dan weer met de bal...pen in de aanslag. Afgelopen zondag nog weggedoken in de dug-out langs het groene (pardon gele) veld. De Oostrumboys begonnen vol vertrouwen, wat resulteerde in veel goede aanvallen met de nodige kansen. Helaas zat de vorst niet alleen in de grond maar ook nog in de schotkracht en zuiverheid van de benen. En als er dan eens een gericht schot op goal kwam stond daar nog altijd de Holtheesdoelman in "Oostrumdienst Na de theepauze moesten de rood-witten het grote veldoverwicht gaan uitdrukken in doelpunten. Holthees beperkte zich, behou dens een enkele uitval, tot stug verdedigen. Desondanks ont stonden er weer talrijke mogelijkheden. Uit één ervan zag Wiel Bovendeerdt toch kans de bal over de doellijn te werken, vol gens velen in buitenspelpositie. Toch was dat de verlossende treffer en naar later bleek ook de enige. De 1-0 verdiende winst was slechts een magere afspiegeling van de ware krachtsverhou ding. Het belangrijkste was echter dat er weer 2 punten aan ons totaal toegevoegd konden worden. A.s. zondag wacht de wedstrijd tegen Volharding. Dus voetbal- minnende mensen, zondagmorgen op de fiets naar Vierlingsbeek voor de match van de week en op de terugweg even in de Smakt bij St. Jozef. Tot dan! Beka o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 18

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 18