SPORTVERENIGING „OOSTRUM" veerd door zijn schitterende game, kon niet meer kapot en Ad had hierop geen afdoend weerwoord meer (125-161 en 163-200). Het kampioenschap dus voor Leo v.d. Rijt. JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN Ook de jeugd streed om het individueel kampioenschap in twee klassen n.l. Adspiranten en Junioren. Bij de Adspiranten leek de favoriet Harrold Michiels zijn voorsprong elke game te ver groten. Toch kreeg hij serieuze concurrentie van Bart Sijmons mede door de schitterende game van 233.' die deze op de baan legde. Uiteindelijk kwam Bart echter toch tekort om Harrold van het kampioenschap af te houden. Bij de Junioren had Dave Cavis een prima start. Na 5 games ston den hij en Frank Peters gelijk. In de finale stevende Frank on bedreigd op het kampioenschap af. Voor de 2e plaats ontketende zich een hevige strijd tussen Dave Cavis en Gertie v. Cuyck. Gertie had uiteindelijk de langste adem of de beste conditie en werd 2e. Zo blijkt wel weer dat bowlen een aantrekkelijke sport is. De uitslag: Adspiranten: Junioren 1. H. Michiels 1. F. Peters 2. B. Sijmons 2. G. v. Cuyck 3. R. Peeters 3. D. Cavis. Venrayse Bowling Kampioenschappen 1986: de kampioenen: Dames Heren A Heren B Heren C Adspiranten Junioren Willeke Branje Leo van der Rijt Math Stoks Lam Verhoeven Harrold Michiels Frank Peters o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitslagen van zondag 16 maart 1986: Stormvogels 2 Oostrum 2 Oostrum 4 Kronenberg 4 Oostrum 6 Oostrum 1 Meerlo 3 Kolthees 4 Oostrum 5 Meerlo 5 2 6 1 0 6 2 2 0 2 0 16

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 16