TIENERSOOS TIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOSTIENERSOOS Hoi jongelui Zaterdag a.s. is er weer tienersoos. Je kunt dan bijna alles doen wat je wilt. Van sjoelen tot dammen, van darts tot toepen. En als je daar even geen zin in hebt dan ga je gewoon gezellig zitten kletsen. Zolang als het bezoekersaantal zo hoog blijft (of hoger wordt) kunnen we ook iets extra's doen. Twee weken geleden was het lekker druk, dus zaterdag is er weer iets ex tra's. Overigens zijn wij nog steeds op zoek naar mensen die mee willen helpen met de begeleiding van de aktiviteiten van de tienersoos. Vooral mensen van 18 jaar of ouder zijn van harte welkom. Voor inlichtingen of opgave kunt U bellen naar Geert Janssen, tel. 81087. Tot zaterdag. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo jongelui, Pasen is in aantocht en traditiegetrouw staat er weer een ver rassing op jullie te wachten. Paaszaterdag om tien uur ver wachten we jullie bij het clublokaal. Groep 1 en 2 komen zon der fiets en de overigen graag met fiets. Om 12.00 uur is het weer afgelopen. Bij slecht weer blijven we binnen A.D.O.R. Tot ziens Leiding en bestuur van A.D.O.R. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In de week van 17 maart starten we met het project "Pasen". De onderwerpen waar we deze keer aandacht aan besteden zijn: - de kip, - het kuiken, - het ei. De volgende begrippen en woorden komen dan ook aan de orde: - dooier, - eierschaal, - eiwit, - gekookt ei - gebakken ei - geklopt ei. 11

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 11