keri®iensten_o1l^_vrouw_geboorte_parochie_oostrum Beste leden, Op 17 maart organiseert de L.V.B. weer een culturele kringavond in de schouwburg te Venray. Het onderwerp van deze avond is: "Vrouw en Politiek". Hierover vertellen vanuit eigen ervaring: mevr. A. Reintjes-Jenneskensbestuurslid C.D.A. Venray; mevr. M. Nabben-Reintjesgemeenteraadslid gemeente Maasbree; mevr. H. Poels-Peeterswethouder gemeente Venray. Na de pauze verzorgt de toneelvereniging uit de Meterik de ver dere avond. Zij voeren een blijspel op. De titel is: "Verwikke lingen in Grand Hotel". Deze avond begint om 7 uur en de kosten zijn 8,incl. koffie en vlaai. Opgeven tot 16 maart bij mevr. Volleberg, tel. 84188. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O Geachte leden O.V.B. en L.V.B. Onder het motto "Hoe meer zielen, hoe meer vreugde", nodigen wij U, Uw huisgenoten, vrienden en kennissen uit, op vrijdag 21 maart 1986 in het gemeenschapshuis, Watermolenstraat 1, te Oostrum. Voor U zullen deze avond optreden "The New Freedom Singers" uit Keidonk. Deze gitaarvereniging, onder leiding van Maria van Asseldonk, zal deze avond geheel met hun repertoir verzorgen. Naast luisterliedjes brengen zij ook leuke schetsjes. Sommigen van U kennen hen misschien want zij hebben meegedaan aan het programma "Kwistig met muziek" waar ze de eerste prijs haalden. Aanvang 20.00 uur. Kosten 250 per persoon, incl1 consump tie Wij wensen U nu reeds een prettige avond toe en hopen velen van U op deze avond te mogen begroeten. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 - 23 maart 1986 Zaterdag 19.00 uur Overleden familie Madou-v.d. Eisen Antonia Linders-Hendriks Jan Loonen Gest. jaardienst overleden familie Hendriks Overleden ouders Camps-Wolters Pierre de Kleijn (namens de buurt) Overleden familie Lucassen-Christiaans (Koor familie Linders) 2

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2