10 Tennisvereniging, alsmede contant bij dhr0 J. Raedts (penning meester) o Er kan nog t/m 16 maart op de "oude tennislabels"afgehangen wor den. Daarna zijn alleen de nieuwe labels geldigQ Deze zijn af te halen bij H. Surminski, Gildestraat 60 Jeugdleden opgelet!, In het seizoen 1985 zijn door de tennisclubs van de dorpen enkele onderlinge jeugdtoernooien georganiseerd. De belangstel ling hiervoor en het verloop daarvan was dermate positief dat besloten is ook voor het seizoen 1986 enkele van deze toernooien te organiserenIn principe zullen op de volgende data toernooien plaatsvinden n.l. - Paastoernooi op dinsdag en woensdag resp. 1 en2 april a.s. - Zomertoernooi in het weekend van 5 en 6 juli aQs. - Herfsttoernooi in de oktobervakantie op maandag en dinsdag, respektievelijk 13 en 14 oktober a.s. De toernooien worden zodanig opgezet dat er verschillende wed strijden per deelnemer gespeeld kunnen worden, er sprake is van winnaars per toernooi en een winnend dorp op 't einde van de drie toernooien tesamen. Met andere woorden, er zal duidelijk sprake zijn van een wedstrijdelement0 Het eerste toernooi zal dus gespeeld worden op dinsdag en woens dag respektievelijk 1 en2 april a0s. in de Paasvakantie0 Het zal waarschijnlijk gespeeld worden op de banen in Oostrum en Swolgen0 Om alles goed te kunnen organiseren is het nodig dat nu reeds in schrijvingen plaatsvinden. Daarom het volgende: - Inschrijving kan door onderstaande strook in te leveren voor 16 maart a.s. bij R. Zeelen, Mgr0 Hanssenstraat 340 - Het inschrijfgeld bedraagt ƒ.3,- per deelnemer te voldoen ge lijktijdig met het inschrijfformulier. - Deelnemers moeten in principe bereid zijn om zowel op dinsdag als op woensdag te spelen. - Diegenen die mee willen doen mogen hun voorkeur aangeven voor spelen van enkel of dubbelspel. Niet zeker is of hiermee reke-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10