9 Donderdag 13 maartbestuursvergadering in het gemeenschaps huis V00RR0NpE_MGR1_R0NCKENT0ERN°0I De in het afgelopen weekeinde in het gemeenschapshuis gehouden eerste voorronde van het Mgr. Ronckentoernooi is bijzonder fijn verlopen. Voor een aandachtig luisterend publiek, een compli ment voor deze aandacht en belangstelling is zeker op zijn plaats, lieten 46 jeugdige muzikanten hun muzikale prestaties beoordelen door de jury in de personen van J. Conjaerts en G. ErkensVan onze vereniging werd aan deze voorronde deelge nomen door Patrick Pijpers en het duo Jack Wilmsen/Maurice Mater die op kleine trom respectievelijk 86 en 84 punten be haalden. Voorts werd deelgenomen door Anita Reijnders en Heidi Achten, beiden op cornet, zij behaalden respectievelijk 89^ en 90 punten. Onze deelnemers willen wij graag van harte geluk wensen met deze behaalde resultaten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TIENERSOOS TIENERSOOS TIENERSOOS Hoi allemaal. Twee weken geleden was het in de Tienersoos gezellig en druk. Daar zijn wij erg blij mee en we hopen dan ook dat het zo blijft. Zaterdag a.s. (8 maart) is er weer Tienersoos. Omdat we hebben gemerkt dat er de laatste tijd veel gekaart wordt, is er dan voor de liefhebbers een toeptoernooi met leuke prijzen. Maar ook voor degenen die niet mee toepen of niets winnen hebben we toch nog iets extra's. Entree ƒ1.- Tot zaterdag. TIENERSOOS TIENERSOOS TIENERSOOS -o-o-o-o-o-o - o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 01J1C1_IDUNA Geachte soosbezoekers Vanaf heden is de soos voortaan elke woensdagavond. Dit vooral ook voor de ouderen onder jullie. Henri Wilms zal deze avonden hoofdzakelijk verzorgen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9