2 Vergadering neemt met instemming kennis van brief, welke na mens dorpsraad verzonden is aan PLEM naar aanleiding van om ver waaien van 2 lichtmasten tijdens een zware storm op zon dag 19 januari j.l. In genoemde brief werd gewezen op de dit maal gelukkig goede afloop van dit voorval. Tevens hebben wij aangedrongen op uitvoeren van strenge controle van de overige lichtmasten langs de Stationsweg. Inmiddels is vastgesteld, dat er enkele masten alsnog zijn verwijderd. Vergadering neemt kennis van antwoord PLEM. Afschriften van de correspon dentie is verzonden aan Gemeente. Kennis werd genomen van de diverse commissievergaderingen. Geen agendapunten welke rechtstreeks Oostrum betreffen; m.u.v. wijziging uitgifteprijs grond industrieterrein De Hulst (voor stel) Verzoek werd ontvangen om voor 1 maart a.s. jaaroverzicht 1985 in te sturen, alsmede jaarprogramma 1986. Tevens ter inzage sturen financieel verslag 1985. Wij ontvingen een afschrift van de brief welke door Gemeente is verzonden aan een aantal bewoners van Watermolenstraat en Gildestraat aangaande bezuinigingsplan openbare verlichting. Gewezen wordt op nog lopende proefperiode. Dorpsraad zal bezuinigingsplan in totaliteit nog kritisch be zien en hiervan verslag uitbrengen aan vergadering en Gemeen te Vergadering betuigt instemming met bezuinigingsplan openbare verlichting "De Witte Vennen" gebaseerd op bijgevoegde situa- tekening. Uiterlijk 12 maart a.s. zal onze reactie binnen moeten zijn. Wij ontvingen overlijdensbericht van heer Pierre de Kleijn. Jarenlang heeft hij deel uitgemaakt van het vroegere Werk comité. Velen herinneren Pierre als een man op wie nooit tevergeefs een beroep werd gedaan; dienstbaarheid was zijn devies. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Besloten wordt het functioneren van de dorpsraad als agenda punt op te voeren tijdens de komende voorzittersvergadering; in de gedachtewisseling hierover wordt als belangrijk erva ren naast de goede informatie vanuit Gemeente ook regelmati ge contacten met raadsleden ter plaatse. De aandacht wordt vanuit de vergadering wederom gevestigd om ontwikkelingen rond de gastanks nabij NS-station Venray. Dorpsraad zal attent blijven. Vanzelfsprekend zijn wij deze dingen liever kwijt dan rijk, ook al zouden ze ondergronds geplaatst worden. Volgende vergadering, tevens gecombineerde voorzittersverga dering, is op dinsdag 11 maart a.s. (zaal van Dijk). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 2