14 Diegenen die mee willen doen mogen hun voorkeur aangeven voor spelen van enkel of dubbelspel. Niet zeker is of hiermee reke ning kan worden gehouden. Dat is afhankelijk van het totaal aantal inschrijvingen. De jeugdcommissie. Ondergetekende Naam: jongen/meisje Adres Tel gem0 datum O O O O—O O O—O—O—O-O—O—O—O—O—O—o—o-o-o-o-o-o—O—O—o—o—o-o-o-o-o— AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTEWISBOhD "Jera 70 toernooi" Ysselsteyn. Ondanks het feit dat onze trainer-jeugdleider Sjaak Rijs geveld was door de griep, en invaller Ed. v.Ëoek zich had verslapen! konden we zondagmorgen toch nog met 10 spelers van T.T.V. Oos trum naar Ysselsteyn vertrekken om deel te nemen aan het "Jera 70 toernooi." Er werd in 2 klassen gespeeld n.l. 9 t/m 13 jaar en de klasse 14 jaar en ouder. Voor de laatste categorie hadden wij 2 spelers t.w. Bas Kienen en Robin Oudenhoven. Deze twee jongens hadden het zéér moeilijk. Want hoewel Robin zijn poule winnend wist af te sluiten, werd hij samen met Bas in de tweede ronde uitgeschakeld, dit echter wel door een competitiespeler In de categorie 9 t/m 13 jaar was het Oostrum die de toon aan gaf. De spelers van Vredepeel werden compleet weggeveegd, en van Ysselsteyn was nog slechts één speler over. De halve finales werden ingegaan met 5 spelers van Oostrum en met één speler van Ysselsteyn. Op tafel I won Erwin v/d Pas in 2 sets van Keith Rongen. Tafel III: Seliman Leyssen stuurde haar broer Roar ook na 2 sets naar de kleedkamer. Op tafel V woedde echter een hevige strijd tussen Jürgen Langenhuizen en Jera-speler Bart Marcellis. Bart won uiteindelijk na een spannende strijd in de derde set met 24-22. De finale ging daarom tussen Seliman Leijssen - Er- win v.d.Pas en Bart Marcellis. Seliman was het eerste slacht offer die na harde strijd beide partijen verloor. »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14