SPORTVERENIGING „OOSTRUM" 12 Altijd Raak heeft de 1ste plaats op de ranglijst alweer in moe ten leveren bij de Pinhunters. Zij hebben de ranglijst maar een week aan mogen voeren. Altijd Raak trad in de wedstrijd tegen Clos Encounters aan met maar vier personen. Toch leek alles nog redelijk te verlopen, de eerste game werd gewonnen, maar toen was het afgelopen. De volgende twee gamer; en de totaalzege waren voor Close Encounters. De Pinhunters hadden moeite met Hit Miss en moesten een 2-2 gelijkspel toestaan. Dit was echter genoeg om de lste plaats weer van Altijd Raak over te nemen. Eij de top meld de zich ook Close Encounters, die in puntenaantal gelijk kwamen met de nummer twee: Altijd Raak. _o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o PAARDENVERZEKERING De algemene ledenvergadering is op 6 maart a.s. om 20.00 uur in de "Gelderse Koel" te HEIDE Het Bestuur. Programma voor zondag 2 maart: Vriendschappelijk: OOSTRUM 1 - D.I.S. 1 Aanvang 14.30 uur Bijeenkomst: 13.45 uur. Competitie Stormvogels 4 - Oostrum 2 Aanvang: 10.30 uur Vertrek 09.30 uur. America 3 - Oostrum 3 Aanvang: 12.30 uur Vertrek: 11.40 uur Verder géén wedstrijden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o—o—o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDVOETBAL Op 7 maart wordt er voor de E - D en C2 spelers een dropping ge organiseerd. Vertrek om ca. half zeven, afloop ca. 21.30 uur. De exacte vertrektijd en plaats worden bekendgemaakt in het op stellingskastje bij Café Vermeulen. Denk aan een zaklamp, pen en papier. De Jeugdleiders O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 12