7 Prinsen-namen aan. Ook Margo werd in de hulde betrokken. Vorst Jan overhandigd namens de B.C.C. een hoge karnavalsonder- scheiding aan Sraar Vermeulen vanwege 11 jaar ceremoniemeester bij de Oostrumse karnavalsvereniging Enigszins ontroerd dankte de gedecoreerde allen I Maandag was het de grote dag van de wagenbouwers, zowel bij de Jeugd Prinsenwagens als bij de "Grote" Prinsenwagens gingen de eerste prijzen naar Oostrum. Verder hadden de Oostrumse deelnemers in Venray allemaal prijs! Het bal 's maandags was minder druk, echter wel gezellig. Dinsdag, de dag waar 's morgens naar het peuterbal gegaan wordt, 'n Gezellig Peuter-bal ook voor de gevorderden! 's Middags Boerenbruiloftsviering. Dit jaar voortreffelijk ge organiseerd door de Boshuizen. 350 Personen namen deel aan het kolder huwelijksfeest. Dat zo'n aantal mensen problemen gaat opleveren tijdens het feliciteren bleek al te duidelijk, 's Avonds een uitstekend Boerenbruiloftsbal goed bezocht! Vorst Jan kon uiterst tevreden de karnaval 1986 sluiten dit met medewerking van Prins Wien! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Toneelgroep "De Vlasbloem" Leden, wilt U de volgende datums voor Uzelf ook goed noteren!! 27 februari 6 maart 9 maart 13 maart 17 april 23 mei 8 november repetitie Groot Toneel Uitvoering Schouwburg Venray Uitvoering t.v. Wanssum Jaarvergadering Feestavond 40-jarig Jubileum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 28 februari: jaarvergadering o.j.c. iduna o.j.c. iduna - o.j.c. iduna - o.j.c. iduna - o.j.c. iduna - Beste soosgangers en andere belangstellenden. Zoals ieder jaar wordt er weer de jaarvergadering gehouden. Deze zal zijn op vrijdag 28 februari a.s. Deze jaarvergadering is openbaar; dus iedereen is welkom. Er wordt die avond bespro ken wat we het afgelopen jaar gedaan hebben en wat voor finan ciële gevolgen dit heeft gehad. Tevens wordt er een opsomming tt tt TT

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 7